Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Jestem Piotr i ostatnie miesiące wypacałem następującą stronę internetową: http://www.leftlane.pl/ :) Spamuje celem zasięgnięcia opinii i sobie idę, słowo!

Założeniem było stworzenie strony, która nieco bardziej eksponuje zdjęcia od innych stron motoryzacyjnych. W końcu samochody są w większości dosyć ładne i warto to wykorzystać, a nikt nie chciał tego zrobić, więc się zdenerwowałem i zrobiłem to sam. Aha, proszę zerkać na komputerze PC/notebooku używając Firefoksa (Chrome w większości przypadków nie potrafi płynnie przewijać scrollem). Wersja tabletowo-mobilna w planach ;)

#webdesign #motoryzacja #samochody #leftlane #dajokejke
Panekjanek - Dzień dobry. Jestem Piotr i ostatnie miesiące wypacałem następującą stro...

źródło: comment_jHZwR3lu88Xv9do3p0hT91Eldk1h4ExL.jpg

Pobierz
  • 28
A ktoś uzywa Chrome?

Niby powinno scrollować kółkiem płynnie, a w tej przeglądarce wszystko przeskakuje mi o 1 wiersz. Jedyną przeglądarką przewijającą płynnie jest właśnie Firefox.

Ewentualnie można korzystać z kropek na górze strony. Wtedy na każdej przeglądarce powinno być płynnie.
@Panekjanek: Twoja (jeśli to faktycznie twoja) strona była już nawet w wykopalisku: www.wykop.pl/link/1821436/

Mi się podoba. Nie nadaje się na info-szmatławiec typu moto.pl, pełny reklam, slajdów, linków itd. ale jest doskonała dla rozbudowanych materiałów, gdzie dużą rolę mają zdjęcia. Do opisywania modeli samochodów jest idealna, przegląda się to bardzo wygodnie, jak gazetę. Oczywiście, mogłoby być więcej treści, szerszych opisów, ale jak na eksperyment, jest super.

Moim zdaniem, świetna forma pod cyfrową