Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie warto w korpo robić więcej niż trzeba oraz nie warto się do korpo przywiązywać. Jeszcze rok temu były u mnie obietnice, które teraz nie mają żadnego pokrycia. Wielkie słowa jacy to my jesteśmy rodziną, a dzisiaj?

Wybacz mój drogi nie możemy Ci zaoferować umowy na czas nieokreślony ale za to zatrudnimy stażystę na twoje miejsce, którego ty wyszkolisz, dziękujemy.

Głupi byłem, że dałem się omotać (chociaż to też zasługa covida i dziwnej sytuacji na rynku). Teraz rynek pracy jest beznadziejny i pewnie posiedzę na bezrobociu. Rzecz jasna nie mam zamiaru uczyć nowej osoby co z resztą już przełożonej oznajmiłem. Jaka była reakcja:

- To nie jest profesjonalne podejście.
- Musisz rozumieć biznes.
- Nie warto palić mostów.
- Jak Ci się nie podoba, to nikt Cię tu na siłę nie trzyma.

Wielka szkoda, że rok temu ta osoba nie była taka wyszczekana, bo może wtedy bym zmądrzał.

Nie warto było... tylko złość pozostała. Na dodatek muszę się teraz awanturować z rekruterami, właśnie sobie przypomniałem z kim mam do czynienia. Łapię się za głowę. Tyle lat minęło, tyle negatywnych komentarzy poleciało w ich stronę a Ci dalej jak z innej galaktyki...

#korpo #pracbaza #it #zalesie #korposwiat #przegryw #korposwiat #janusze #januszebiznesu #firma #zarobki #feels #zycie #hr #rekrutacja #linkedin



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz