Wpis z mikrobloga

@56632: No dobre, sprawdzone źródła to podstawa. Dużo trolli używa tych arabskich/południowoamerykańskich kont do dezinformacji zauważyłem w światowym internecie.
Potężne zdobycze UA


@56632: Ostatnio tak miałem że czytam i czytam o ukraińskich zdobyczach. I myślałem że rzeczywiście ruskim się front sypie. A potem zobaczyłem mapę w oddaleniu i prychnąłem xD. A tu się okazuje że Ukrainie idzie jakby miała związane nogi. Takie wyniki na pustych przestrzeniach z kilkoma wioskami. Ofensywa że hej. W razie czego Zełenski wyjdzie i powie że to nie jest nieudana ofensywa bo żadnej nie było xD.
@tos-1_buratino: Ten fragment jest ciekawy 1 linia okopów? Wczoraj widziałem tweet u zoki z mapą umocnien i tym fragmentem z wpisem " shoigu where second line ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie moge już znaleść bo nawet śmiechłem. To zastanawiające że ten fragment mniej przeryty okopami. I cyk atak Ukrainy tam.
I co Ci po liniach obronnych jak Rosjanie stracą mięso na I i II linii? XD


@Vixay: To może się Ukraina pochwali tym masakrowaniem Rosji. Bo na chwile obecną to Ukraina straciła kilka leopardów i kilkanaście Bradleyów dodatkowo już straciła kilka trałów przeciwminowych czyli sprzętu o wartości kilku leopardów. A to wszystko przed dojechaniem do pierwszej linii obronnej Rosjan xD.
@56632: obstawiam ze te kreski namalowane w paincie nie maja nic wspolnego z rzeczywiscoscia, moze tam sa jakies dziury w ziemi ale pewnie puste bo ruski ruszyli do przodu zeby bronic pierwszej lini.