Wpis z mikrobloga

Golas podsumowanie:
- Mieszkanie na Złotej 44 gdzie kilkukrotnie zapraszał Frania/Meduse/Dubiela żeby wszyscy widzieli.
- Impreza z multum ludzi których większości nie zna lub prawie nie zna.
- Nieodzywanie się konfach żeby przypadkiem go ktoś nie pocisnął.
- Jeśli już się odezwie to jest normikiem NPC 100%.
- Wśród włodarzy Famemma ma pozycję niższą niż Boxdel(czyli najniższą).

#famemma #gra #sz ??
  • 8
  • Odpowiedz
@Aokx: Wojtek od samego Warsaw Shore wydawał mi się zawsze taki nieszczery, skupiony na budowie wizerunku, jakby ciągle kombinował co może zrobić albo czego lepiej nie robić mając na uwadze opinie ludzi i co sobie pomyślą
  • Odpowiedz
@Aokx Pewnie gdyby go zaoytac o sensownosc zrobienia festiwalu dla "nieznajomych" za cały dochod (doliczamy koszty zniszczen) z jednej gali to pewnie odowiedz bylaby w stylu

"ej stary, ale w zyciu nie chodzi tylko o pieniadze. Ja zawsze marzylem o tym, zeby najwazniejsi ludzie w internecie spiewaja mi 100 lat i pija za moje zdłowie. To sa moi przyjaciele, ktorzy nic nie mieli z tego, ze przyszli a wielu z nich musialo
  • Odpowiedz
@Aokx: no i? Ma miliony na koncie, rucha kogo chce (płeć nie ma znaczenia oczywiście) . Nie musi robić nic , a wielki Bór wysyła mu życzenia urodzinowe. Nie #!$%@?, że nie chciałbyś żyć jak on, Golas jest jaki jest, ale nie uważam żeby był jakimś złym człowiekiem jak co niektórzy w tym syfie
  • Odpowiedz
Wśród włodarzy Famemma ma pozycję niższą niż Boxdel(czyli najniższą).


@Aokx: od kiedy? Przecież to Boxdel był tak bezużyteczny, że go oddelegowali do prowadzenia f2f zamiast pawłowskiego xD
Golas to razem z Pasternakiem rekrutują zawodników
  • Odpowiedz
@marv0oo: Dokładnie, już wiele razy się okazało jak mało ma do gadania w federacji xD Gola przynajmniej dotrzymuje słowa i dokańcza projekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@majkelo92: Ja tylko podaje fakty, ktoś musi być złym człowiekiem żeby podsumował jego życie publiczne?
@Kilroy888 Nigdy nikomu nie zazdrościłem pieniędzy, prędzej kobiet ale panuje nad sobą i już nie zazdroszczę niczego.
  • Odpowiedz