Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch Czy w ogóle te świątynie, gdzie jest konkretny wzór do ułożenia, są do zrobienia bez poradników w necie? Nie ma tam żadnego schematu, wzoru, koloru, innego dźwięku przy dowolnym ułożeniu kul. Właśnie spędziłem w jednej pół godziny układając je na różne sposoby, przyglądałem się na wszelkie sposoby, ale nie widzę żadnego rozwiązania. Szukanie rozwiązania w necie to nie problem, ale też psuje zabawę. Może czegoś nie dostrzegam? Jak ogarniać te zagadki? :o #zelda #botw
  • 11
#nintendoswitch Czy w ogóle te świątynie, gdzie jest konkretny wzór do ułożenia, są do zrobienia bez poradników w necie? Nie ma tam żadnego schematu, wzoru, koloru, innego dźwięku przy dowolnym ułożeniu kul. Właśnie spędziłem w jednej pół godziny układając je na różne sposoby, przyglądałem się na wszelkie sposoby, ale nie widzę żadnego rozwiązania. Szukanie rozwiązania w necie to nie problem, ale też psuje zabawę. Może czegoś nie dostrzegam? Jak ogarniać te zagadki?
  • 0
@Kryspin013: @JoeGlodomor @Kryspin013 Faktycznie, ma w nazwie twin - myślałem, że jakąś symetrię muszę w kulach zachować. Szkoda, bo moim zdaniem te dwa shrine'y powinny być bardziej widoczne w takim razie, a ani razu nie widziałem tej bliźniaczej. W inny sposób nie da się tego rozwiązać, szkdoa.
@Kryspin013: @JoeGlodomor @Kryspin013 Faktycznie, ma w nazwie twin - myślałem, że jakąś symetrię muszę w kulach zachować. Szkoda, bo moim zdaniem te dwa shrine'y powinny być bardziej widoczne w takim razie, a ani razu nie widziałem tej bliźniaczej. W inny sposób nie da się tego rozwiązać, szkdoa.


@Smartek: al tam dosłownie masz podpowiedź, że po na drugiej bliźniaczej górze masz shrine w którym jest rozwiązanie XD
@JoeGlodomor: @Kryspin013 Automatycznie zatwierdzam większość dialogów (nie oszukujmy się, fabuła wybitna nie jest) i być może przeoczyłem :)


@Smartek: nie dziwię się. Sprawdziłem sobie w screenach i tam jest tablica na której jest info. Musisz na nią kliknąć by dostać podpowiedź.