Wpis z mikrobloga

O kurczę, ominęło mnie to, bo nie śledziłem w ogóle w tym roku #eurowizja, a do AMŻ miałem zawsze podejrzliwy stosunek za jej inne, dzbańskie wypowiedzi, ALE teraz mi zaimponowała. Gdyby trzymała podobny, lewicowo-patriotyczny profil w swoich innych twittach i polityce ogólnie, to nie będę miał nic przeciwko, żeby została przyszłą premierką.

a.....y - O kurczę, ominęło mnie to, bo nie śledziłem w ogóle w tym roku #eurowizja, ...

źródło: amż MASAKRUJE dzbanów

Pobierz
  • 4
@ananasowy: było wielu, łagodnie mówiąc, wątpliwej moralności Polaków w czasie wojny. Ale to był niewielu odsetek i nie byli to w żaden sposób znaczący winowajcy. Żydzi powinni stulić pysk na ten temat przy tym co sami czynią Palestyńczykom

A co do Noi to jest szansa, że bardzo niefortunnie sformułowała myśl. Możliwe że wcale nie chodziło jej o obwinianie Polaków, tylko o to, że Polska jako miejsce kojarzy jej się z cierpieniem
@colliee: mam nadzieję, że to było tylko niefortunne przejęzyczenie, bo jak oglądałem skrót Eurowizji to Noa najbardziej mi się podobała pod względem artystycznym (śpiew i taniec). Tak czy inaczej słowa uznania dla AMŻ, bo niezależnie od intencji Noi, takie sprawy trzeba króciutko i szybko wyjaśniać jeśli jest się polską posłanką. Brawo.