Wpis z mikrobloga

@Avatar2000: no, faktycznie. Lepiej żeby to ksiądz proboszcz odkrywał przed dzieciakiem tajniki płciowości i seksu. I jak to z księżmi bywa, przechodząc od razu do praktyki.
Tak, to jest dobre dla naszych dzieci. Po co dopuszczać do nich wykształconych i kompetentnych w tym temacie lewaków. Wypełnienie dziecka łaską uświęcającą przez księdza jest dobre i zdrowe dla dzieciaka.
@PrzeKomentator: na 100% wiedziałem że odrazu w to "księży " #!$%@?, ale ty jesteś radykalnym ,ziindoktrynowanym, wypranym lewakiem który jest za tym co na filmiku tylko odwrócił rolę , idź się bić za lgbt bo oni tacy prześladowani tyle że nikogo nie obchodzi że sobie jelito przestawiają i dlatego płaczą
Lepiej żeby to ksiądz proboszcz odkrywał przed dzieciakiem tajniki płciowości i seksu. I jak to z księżmi bywa, przechodząc od razu do praktyki.

@PrzeKomentator: Księża nie są od tego, żeby "odkrywać przed dzieciakami tajniki płciowości i seksu", ani żaden "wykształcony i kompetentny w tym temacie lewak", o takich rzeczach z dzieckiem mogą rozmawiać co najwyżej rodzice. A swoje pedofilskie fantazje zachowaj dla siebie.
@Avatar2000: Było parę dni temu znalezisko o petycji w sprawie zakazu wysyłania dzieci do spowiedzi. W komentarzach tłumaczenia zwolenników, że spowiedź to dla dziecka forma przemocy psychicznej, że księża to zboczeńcy, bo im dzieci opowiadają jak się masturbują itd.

Tutaj na filmie postępowa pani wprost wypytuje chłopca, czy bawi się swoim #!$%@?, kiedy to robi, jak się wtedy czuje, i to już jest w porządku?