Wpis z mikrobloga

Tworzenie aktów prawnych niezgodnych z Konstytucją, miliardy złotych wywalone w błoto na szczepionki (które teraz są niszczone a to dodatkowy koszt) i dodatki covidowe dla medyków, zero odpowiedzialnosci, służba zdrowia publiczne w rozsypce i w przyszłej kadencji najprawdopodobniej mandat posła immunitet i w dalszym ciągu zero odpowiedzialnosci.
#koronawirus #polityka
Pobierz niezdiagnozowany - Tworzenie aktów prawnych niezgodnych z Konstytucją, miliardy złoty...
źródło: niedzielski
  • 12
@niezdiagnozowany: to już było dawno, jesteś niezłym szurem!

Właśnie takie coś słyszę od ludzi gdy jest temat korony...( ͡° ʖ̯ ͡°) już nie wspomnę gdy powiem, że musieli zdjąć obostrzenia byśmy przyjęli nie zaszczepionych uchodźców z Ukrainy a przecież na święta woleli żebyśmy zostali sami w domu xd
Wtedy to nawet robię się nie tylko foliarzem ale i ruską onuca
musieli zdjąć obostrzenia byśmy przyjęli nie zaszczepionych uchodźców z Ukrainy


@odyn88: kurła cały świat zdjął obostrzenia, żeby przyjąć uchodźców z Ukrainy. Żyjemy w pięknym świecie xD
@odyn88 u mnie wśród rodziny i znajomych to już nie chcą o tym gadać, ale większość przyznaję, że zostali okłamani
@SpasticInk a to już wogóle cyrk. Byłem ostatnio prywatnie u ortopedy, wszyscy bez masek. Na drugi dzień musiałem przyjść jeszcze raz, tym razem przyjmował na NFZ, wszyscy w maseczkach xD ja rozumiem siedzieć w maseczce jak ktoś idzie do rodzinnego bo jest chory, ale tak to śmiesznie...
@odyn88 a propos to już było dawno. Beata Mazurek powiedziała na początku rzadu PiS że Trybunał Konstytucyjny spotyka się żeby jeść ciasteczka. To jest obraza TK i grozi za to pierdl. Ta władza liczy na to, że ludzie zapomną. Ale jeśli jako naród zapomnimy co było wtedy i potem dzień po dniu to #!$%@? złodziejstwo, to tu się #!$%@? nic nie zmieni. I młodzi przeżyją całe życie w PRL 2.0