Wpis z mikrobloga

Doprowadza mnie do furii to, że kobiety mają tak łatwo na tinderze znaleźć partnera i mogą przebierać w mężczyznach, a dla brzydkich i przeciętnych mężczyzn tinder to piekło. Tutaj post na reddicie jak sama się określa niezbyt atrakcyjna kobieta poznała partnera w ten sam dzień i mogła przebierać w mężczyznach a w komentarzu inna kobieta co po 2 dniach znalazła sobie partnera oczywiście po tym jak jej setki mężczyzn wysłało wiadomości.

Brzydka kobieta na tinderze ma takie powodzenie jak bardzo atrakcyjny mężczyzna. A dla brzydkiego mężczyzny tinder to piekło. Sam jestem brzydkim mężczyzną, więc powiem wam, że mam dosyć tego jak kobiety mają łatwo i jak mężczyźni są poniżani NA ALLAHA DOSYĆ MAM W POLSCE TRZEBA WPROWADZIĆ PRAWO SZARIATU I ZROBIĆ Z RYNKIEM MATRYMONIALNYM PORZĄDEK, NIECH ŻYJE ALLAH I PROORK MAHOMED, PRZYSPIESZYĆ ISLAMIZACJE POLSKI.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder
tylkoponsfw - Doprowadza mnie do furii to, że kobiety mają tak łatwo na tinderze znal...

źródło: obraz_2023-06-07_194327813

Pobierz
  • 43
@tylkoponsfw: Może i możemy znaleźć byle kogo „od ręki” ale znaleźć fajnego wolnego faceta w wieku 30-40, juz nie jest takie łatwe, jeśli ma się jakiekolwiek wymagania (i nie mam na myśli wymagań „bądź chadem 25k). A tinder to zbiór modelek z instagrama i ruchaczy i #!$%@? desperatów. Szukać tam wyjątków (bo sa, wiadomo), to gra nie warta świeczki.
@przegryw162cm: chce iść przez życie z kimś, kto ma mniej więcej podobny do mnie światopogląd (np. wspólnie #!$%@? wszystkie bezmyślne skrajności i lubimy (i umiemy) ze sobą dyskutować, gdy nasze zdania się różnią). Z kimś, kto ma podobne do mnie poczucie humoru. Z kimś, kto zanim mnie poznał, był ogarniającym swoje życie i zadowolonym z siebie chłopakiem (czyt. Nie chce być niczyim bodźcem do „brania się za siebie”). Z kimś, kto
@Kumplica:

wspólnie #!$%@? wszystkie bezmyślne skrajności


super hobby bulwo, ciekawe jak to "#!$%@?" wygląda w praktyce xD Oczywiście pytanie retoryczne, wszyscy wiemy jak to wygląda w praktyce - jesteś nieznośną starą babą, która myli gorzki sarkazm z "poczuciem humoru" i lubi się wykłócać, dodatkowo ego wywalone w kosmos + atencjuszostwo lvl max, a do zaoferowania ma jedynie wyszczekaną gębę. Fajny (czyli przystojny, bogaty i bez obciążeń - twoje kryteria ) facet
z kimś, kto ma mniej więcej podobny do mnie światopogląd (np. wspólnie #!$%@? wszystkie bezmyślne skrajności i lubimy (i umiemy) ze sobą dyskutować, gdy nasze zdania się różnią). Z kimś, kto ma podobne do mnie poczucie humoru. Z kimś, kto zanim mnie poznał, był ogarniającym swoje życie i zadowolonym z siebie chłopakiem (czyt. Nie chce być niczyim bodźcem do „brania się za siebie”).


@Kumplica: takiego wolnego faceta w okolicach 30 -
@Feniks_Alfa: swoją drogą, twoim hobby na pewno nie jest czytanie, bo masz kłopot z rozumieniem pełnych zdań. #!$%@? skrajności (Np. Takich jak twoje), to nie hobby a światopogląd, oczym wyraźnie napisałam. Wiec super pocisk bulwo xd
@Kumplica: Chciałem swoim wpisem zażartować i dodać ci otuchy, w końcu sfera psyche to coś, nad czym można popracować. Jednak prawdziwą przyczyną twoich niepowodzeń jest to, że jesteś brzydka. Może delikatniej powiem - jesteś mniej atrakcyjna, niż ci się wydaje, i ten rozdźwięk powoduje, że celujesz za wysoko i masz muchy w nosie. Przepraszam, że wcześniejszym wpisem cię próbowałem nabrać, łap plusik za czujność.
@przegryw162cm:

tacy moga spokojnie uderzac do kobiet 10 lat mlodszych.

Czyli jacy? Bo nie mówiłam o tym, co uważam za atrakcyjne. Zaznaczam, ze powinnismy oboje lubić na siebie patrzeć, ale to nie jest równoznaczne z szukaniem chada XD poza tym, jeśli ktoś wybrałby do związku łaskę TYLKO ze względu na wiek, to z automatu wiem, ze to nie jest moj typ,
Mój typ to ktoś, kto od kobiety poza urodą, oczekuje
@Feniks_Alfa: co Ty #!$%@? muchozolu wykopiański XD w tym wątku jedyną osobą, która trzyma muchy w glutach, jestes ty xd

w dodatku bardzo słabo radzisz sobie w punktowaniu przeciwnika xdd a jeszzcee gorzej dla ciebie, ze to ty atakujesz xd