Wpis z mikrobloga

Całe życie miałem samsunga, w sumie nigdy mi się nie zacinał i nie miałem z nim żadnych problemów, płynnie chodzi, nawet po paru latach. Obecnie mam galaxy s10.

W sumie chciałbym sobie kupić iphone, tak dla testu. Wiele osób ma i poleca, a wręcz nawet sobie nie wyobraża innej marki. Ale boje się, że nie połapie co i jak.
To dobry wybór? Jakie macie opinie na ten temat?

#iphone #ios #android #samsung
Pobierz K.....1 - Całe życie miałem samsunga, w sumie nigdy mi się nie zacinał i nie miałem z...
źródło: t-Kk9kpTURBXy82MTI5ZTUyYTZkNWM1NzE0OTEyNzkwNWUxYzNkYmY0ZC5qcGeSlQMAzG7NDa3NB7GTBc0EsM0CWN4AAaEwAQ
  • 7
Adroidziarz z tej strony. Dwa podejścia do Iphona. Cztery miesiące z Iphonem 11 i z rok czasu z Iphonem 13. Generalnie telefony przyzwoite, działające. I tyle można o nich powiedzieć. Ale to samo można powiedzieć o flagowych smartfonach na androidzie. Warunek jeden, porównywać Iphona ze sprzętami z tej samej półki cenowej a nie robić jak większość zaślepionych psychofanów Apple i Iphonów, którzy wrzucają do jednego wora wszystkie smartfony na androidzie. I później
@Krystaliczna1: Ja nie polecam. Ostatnie 2 lata używałem Pixela 4a. Kupiłem 13 mini, wytrzymałem 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tego gówna nie da się używać. Też wiele osób mi polecało ale nie warto. Lepiej zostać na androidzie. Po S10 chyba spoko opcją będzie S23 albo poczekać na Pixela 8.
@Krystaliczna1: czy to ważne? Każdy ma swoje preferencje, dlatego użytkownikom Androida, nigdy nie polecam iPhone'a, choć sam Androida nie lubię. Szkoda tylko, że psycho fani robota, mają jakąś misję w atakowaniu drugiego obozu.
W sumie chciałbym sobie kupić iphone, tak dla testu. Wiele osób ma i poleca


To dobry wybór? Jakie macie opinie na ten temat?

@Krystaliczna1: to go przetestuj u tych osób, byś później nie miał pretensji. Odpowiedź sama przyjdzie. Czasem wystarczy spojrzeć, by poczuć, że coś jest, lub nie jest dla ciebie.
@Krystaliczna1: Upośledzona klawiatura. Ratunkiem jest instalacja gboard ale i tak jest gorzej niż na androidzie. Upośledzony "gest wstecz" który działa tylko od lewej krawędzi ale za to nie w każdej aplikacji ;-) 13 mini 5,4 cala a czasami ciężko było obsłużyć jedną ręką xD Klawisze regulacji głośności po lewej stronie to też nieporozumienie. Face id też nie zawsze działało jak należy, np w pełnym słońcu musiało chwilę pomyśleć. Ogólnie nie rozumiem