Wpis z mikrobloga

@Tigermass: dygasz na 3 zmiany na linii produkcji aut, prawdopodobnie robisz też nadgodziny, dostałeś 13k ale z dodatkiem wakacyjnym do pensji w wysokości 100% wynagrodzenia podstawowego, to może imponować jedynie ludziom co po 4-5k w fabrykach smrodu dostają, nie zważając na to ile w takiej robocie na produkcji marnuje się czasu (dojazdy) i zdrowia (nocki).
@CalibraTeam: XDDDD Napisałem trzy mega krótkie zdania i serio tego nie zauważyłeś? Któryś raz jesteś jakis agresywny w moim kierunku, o co Ci chodzi? XD
Wez sobie usiądź do tego na spokojnie, przeliteruj i Ci wyjdzie
@Tigermass: wrzucając takie rzeczy do neta licz się z konsekwencjami :) Ty napisałeś o "dwóch dodatkach" a ja sprostowałem, ze jeden z nich to dodatek 100% pensji. Wrzucasz na wykop takie rzeczy bo chcesz się pochwalić, że jesteś pracownikiem produkcyjnym a tyle zarabiasz.
@maciej__: No +-5800, ale w tym jest składka członkowska i pakiet sportowy.

@CalibraTeam: no pracuje na produkcji, nie wstydzę się tego, wiec tez nie ukrywam. No tak dwa dodatki, jeden wakacyjny, drugi taki bez nazwy w sumie, dodatek to dodatek.
Jeszcze raz zapytam, zrobiłem Ci kiedykolwiek coś? W jakimś wpisie/komentarzu uraziłem/obraziłem mniej lub bardziej świadomie czy masz taka osobowośc i taki poprostu jesteś?
Dodałem tag chwalenie, czyli trafne spostrzeżenie chciałem
nikt nie robił, bo to nie było w zakładzie pracy.


@Tigermass: no jasne, oceni to dział Compliance, czerwone spodnie robocze, buty robocze, wnętrze niezabudowanego auta i podpis "jeszcze 4h kołchozu" a prawda jest taka, że ten zaklad ci zycie uratował