Wpis z mikrobloga

Zawiodłem się jednak po Apple i pewnie sporym budżecie spodziewałem się czegoś lepszego? Gdyby nie logo Apple to powiedziałbym ze jakiś chiński gadżet w ładnej oprawie marketingowej. Kupujesz okulary które jedynie będziesz nosić po domu bo wstyd gdzieś to założyć w miejscu publicznym, po to żeby oglądać filmy lub zdjęcia XD Aha i te na sile udawane elementy pracy gdzie się przydadzą… tak jak kiedyś byłem fanem sprzętu Apple za prostotę i ekosystem tak teraz jedynie co mnie jeszcze trzyma to polityka prywatności i kwestia przyzwyczajenia. Z roku na rok wypuszczanie gówno keynotów dla akcjonariuszy

#apple
  • 18
@vladowme: Nie uważam aby wyglądało ani zajebiście ani źle. Pamiętaj że Apple woli jebnąć "ikoniczny" design niż piękny ¯\(ツ)/¯ AirPodsy a la patyczki do uszu, uparcie kwadratowy Watch czy notch MBP.

wstyd gdzieś to założyć w miejscu publicznym


Dla ciebie wstyd, dla kogoś innego nie. Nie zdziwiłbym się jak za parę lat widok osoby z VR na oczach w samolocie czy tam kawiarni nie będzie niczym ekscytującym. Polecam poczytać komentarze po
@nietopies: prosto, chciałbym wyjść nie wstydząc się ze chodzę w goglach zamiast w standardowych okularach i to co obecnie robię na telefonie czyli przeglądam neta, sprawdzam wiadomości w różnych apkach, elementy skanowania Np produktów z opinia czy warto kupić czy nie. Jest spore porę do popisu gdzie ludzie oczekują czegoś co w następnej dekadzie zastąpi telefony
@Birter: Jak mnie pamięć nie myli to nie, aipodsy były na początku dla mnie ładne, designerskie i wpasowało to się już od początku w rodzine urządzeń Apple- inaczej odniosłem wrażenie z zegarkami No i z tymi goglami
iPady wcale nie są powszechnie spotykane- częściej widzę ludzi którzy korzystają z MacBooków


@vladowme: W PL może nie ale i tak wyjęcie takiego i używanie nie przyciąga niczyjej uwagi.

Może kwestia jeszcze kilku lat i dopracowania


Pierwsza generacja Macbooka Air była porażką a gdzie jesteśmy teraz.
@vladowme: Kwestia czasu i pojawią się zastosowania, na szybko to może być zajebista sprawa na przykład dla architektów wnętrz, wyobraź sobie, że pokazujesz klientowi wizualizacje w takich googlach, w mieszkaniu które jest obecnie w stanie deweloperskim :)
normalnie w tych googlach mozna pracoawc i mozesz sobie zabrac caly setup kilku monitorowy pewnie, jak to ma miejsce w oculusie. i to jest super. A wstyd? Co to za wstyd zalozyc to w kawiarni? Wykopki sie przejmuja co ktos o nich pomysli lol xD
@vladowme A co to jest jak nie chińskie gowno opakowanie w marketing? :D

BTW filmy 3D mówisz? Bo 3D jako takie się przyjęło right? no video 360 jest na rynku od wczoraj i to na pewno przyszłość :D bo w czasach coraz większej konkurencji ktoś z producentów filmowych będzie orał budżet produkcji filmowej na dużo droższe rozwiązanie z które męczy na dłuższą metę mózg jeszcze mocniej i powoduje negatywny wpływ na odbiór
prosto, chciałbym wyjść nie wstydząc się ze chodzę w goglach zamiast w standardowych okularach i to co obecnie robię na telefonie czyli przeglądam neta, sprawdzam wiadomości w różnych apkach, elementy skanowania Np produktów z opinia czy warto kupić czy nie. Jest spore porę do popisu gdzie ludzie oczekują czegoś co w następnej dekadzie zastąpi telefony


@vladowme: no to właśni się zaczyna, nie ma dzisiaj technologii na upchnięcie tak potężnego sprzętu do