Wpis z mikrobloga

Ten tiktok idealnie pokazuje p0lki w dzisiejszych czasach, chlop dwoi się i troi, jeździ załatwia i planuje
Tymczasem ona : Jest i ma dziurę między nogami
Najgorsze jest to, że przyszłość rysuje się w jeszcze gorszych barwach, jedyne wyjście to ogarnięcie sobie jakieś zaradnej i pracowitej dziewczyny z Filipin albo dalekiego wschodu
#przegryw #p0lka #tfwnogf #stulejacontent
JohnnyPomielony - Ten tiktok idealnie pokazuje p0lki w dzisiejszych czasach, chlop dw...
  • 28
@Linnior88: Zabolało p0lke xDD ciekawe bo ja z kolei znam kilka par (nie są to jacyś moi bliscy znajomi, tymbardziej przyjaciele) gdzie facet łozy na wszystko, #!$%@? od rana do nocy, a księżniczką się nawet obiadu nie chce zrobic xD zresztą wystarczy wejść na Tindera gdzie co druga szuka sponsora i $$ bo przecież pójść do zwykłej pracy to ujma dla księżniczek. No Ukrainki w przeciwieństwie do p0lek to przynajmmiej umią
@Pabick: bo chciałeś z modelkami nie z przeciętną Grażyną


@Linnior88: Nie, to były zwykłe szare myszki. Do tego żadna nie miała samochodu i mieszkały z rodzicami xD
A na pytanie o możliwość wyjazdu do innego kraju, to się zapierały że są patriotkami i chcą być w Polsce xD
Katastrofa.
@Pabick: czemu miały wyjechać do innego kraju


@Linnior88: Chodzi o wyższe zarobki i poziom życia.
Jedyne kobiety z jakimi udało się tworzyć jakąś więź to były lekarki, zresztą z jedną jestem do dziś, spełniła wszystkie moje wymagania. Reszta kandydatek to była porażka.
@Linnior88: Na razie się nie zanosi, 6 lat po ślubie, 3 dzieci i się zaczynamy budować. Wspólnie się wszystkiego dorabiamy, zwyczajnie trafiłem na ten mały procent normalnych kobiet, których jest bardzo mało. Większość to kobiety pokroju o których piszą wypokpi, zresztą sam przez to przechodziłem.
Być może jesteś pokroju mojej żony, czyli tych normlanych, ale uwierz mi, gdy jako facet masz wymagania co do kobiet to się robi tragedia na rynku
@Pabick: @JohnnyPomielony

I powiedzcie mi teraz drodzy Panowie

Jak ktoś, kto jest po 30stce, rozpadl mu się prawie 10 letni związek, ma w ogóle znaleźć chęć do tego, by się spotykać, ba, by w ogóle nawiązywać kontakt? Tym bardziej jak czyta o zniechęcających doświadczeniach innych?

Sam miałem okazję rozmawiać ze znajomymi, które są przedstawicielkami gatunku "szamus za darmus" czyli umawianie się na żarełko z frajerami z "tinderów". 3-4 darmowe obiadokolacje na