Wpis z mikrobloga

@aarahon: W sumie jeżeli według nich PiS i PO to jedno i to samo... to co im szkodzi wejść w koalicje z PO ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież to to samo i będzie im bez różnicy więc nie ma co się pchać do pisu
  • Odpowiedz
@aarahon: wielki rozwój z punktach (pierwsze lepsze z brzegu ofc):
- podpisala skrajnie niekorzystna umowe gazowa z ruskimi?
- podpisala skrajnie niekorzystne umowy na autostrady?
- wprwoadzila tymczasowy VAT 23%
- wprowadzila tymczasowy podatek belki, okradajac ludzi nawet od grosika z lokaty?
- okradla emerytow z ich juz i tak opodatkowych srodkow w OFE?
- wprowadzal swoich do zdaje sie KGHMu w zamian za pomoc w kampanii, co wiemy przy okazji
  • Odpowiedz
@RepublikaFederalnaNiemiec: Hehe jak zobaczyłem te ulotki to wiedziałem że knury z konfy przyszły. Nie ma to jak być nastooletnim przegrywem, który przychodzi na marszy antyrządowy i pokazuje że oni są obok ale jakby z drugiej strony xD
  • Odpowiedz
- podpisala skrajnie niekorzystna umowe gazowa z ruskimi?


@Leszcz_Bagienny: tak niekorzystna była że mieliśmy wtedy tańszy gaz.

- podpisala skrajnie niekorzystne umowy na autostrady?


@Leszcz_Bagienny: dzieki temu mamy darmowy odcinek A2.

- wprwoadzila tymczasowy VAT 23%


@Leszcz_Bagienny: to fakt, wszystko wtedy zdrożało... A nie, teraz drożeje.

wprowadzila tymczasowy podatek belki, okradajac ludzi nawet od grosika z lokaty?


@Leszcz_Bagienny: podatek belki był od 2002 roku. Podatki się nakłada a
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: W takim razie debilu dlaczego zawsze sracie "pis po jedno zło" ale zawsze jedziecie po platformie i broń boże coś złego o pisie bo "A ZA PEŁOOO LEWAGUUU" ? Dlaczego jak ludzie wytykają błędy pisu, to wy się odpalacie pierwsy do ssania pały pisowi i jarkowi? Robicie z siebie błaznów i dziwicie się że nikt normalny was nie lubi, jako osoba stojąca obok całego tego politycznego cyrku i wciąż się
  • Odpowiedz
@aarahon: tańszy gaz? Chodzi ci o tą umowę gdzie podpisali na horrendalnie dużą cene xd? Rosyjskie pacynki wtedy działał pełną parą innego wytłumaczenie nie ma czemu tak się stało : - ).
Co znaczy darmowy odcinek A2. Wiesz, że nie ma rzeczy darmowych jeśli państwo to robi?
no drożeje i będzie drożeć, bo pis do spółki z po cisną w socjal ile wlezie.
tak następny podatek widać ci to pasuje xd.
  • Odpowiedz
@Howkiee: Jesteś serio jakiś ograniczony. Nawet brak mi słów, żeby opisać twoją ignorancje. Informacje bierzesz z wykopu? Może z mikrobloga xd? 3/4 aktywności konfederacji to orka pisu. Czemu kłamiesz? Nie wiem ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: gdyby ceny były horendalnie wysokie to za gaz płaciłbym więcej niż teraz a największe ceny były tej zimy. Odcinek A2 jest darmowy bo nie płacę za przejazd. PO zakłada sensowną pomoc a nie głupie rozdawnictwo pisu.

Czyli piszesz, że nie masz kręgosłupa moralnego i nie możesz powiedzieć kradzież na kradzież.


@Leszcz_Bagienny: Nic takiego nie ma miejsca, nic takiego nie napisałem.

Niewolnik.


@Leszcz_Bagienny: a ja jestem @aarahon , wolny
  • Odpowiedz