Aktywne Wpisy

RobieZdrowaZupke +262
Słowenia istnieje tylko po to, żeby kompromitować Polaków w ich "narodowych" dyscyplinach. Kraj 15 razy mniejszy o 15 razy mniejszej ludności. W skokach często spuszczają nam w------l, w siatkówce i koszykówce też się często zdarza, a i w nożnej w myśl zasady "obecnie nie ma już słabych reprezentacji" zdarza im się nas zaskoczyć. Jak jeszcze ręczna była popularna, to też nemesis Polaków byli Słoweńcy.
Strach pomyśleć co będzie jak jakiś Zoran postanowi
Strach pomyśleć co będzie jak jakiś Zoran postanowi
źródło: 61VX57mMmUL._AC_UF1000,1000_QL80_
Pobierz
mmm_MMM +264





Mimo, że moimi sąsiadami byli w większości ludzie starsi, bardzo pomogło mi to na początku mojej integracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#francja #francjadasielubic #emigracja #ciekawostki
źródło: IMG_20230605_154844
PobierzTak do roku 1989. Później z przemianami zwyczaj zaczął zanikać.
Ale fajnie gdy to ogólnokrajowy zwyczaj
@PiotrFr: Jestem za.
Kiedyś idąc przez wsie, pola, często byłem częstowany jakimś zsiadłym mlekiem, chlebem ze smalcem i ogórkiem, ot taki skromny poczęstunek dla pieszego wędrowca z plecakiem.
Bywało, że nocowali, w stodole na sianie, a nawet w domu - wybierałem siano.
Mówisz że nic jednocześnie przyznając, że tak nie ma xD
chociaż Ty chyba na północy mieszkasz (?) tam może jest trochę inaczej.