Wpis z mikrobloga

@StaryDziad12: Tak chadzik, któremu rodzice sponsorują neet i w wolnym czasie gra w gierki oraz spotyka się z dziewczynami z tinder = przegryw
Chłop z wielodzietnej rodziny, który pracuje od 15 roku życia i doczłapał się do pracy biurowej = oski (mimo bycia sub5 i braku jakiegokolwiek zainteresowania ze strony płci przeciwnej).
@Mlody_jeczmien: Miałem neet do 20 roku życia, potem mnie matka wariatka #!$%@?ła z domu. Od tamtej pory po opłacie 20m² zostaje mi jakieś 500zł na życie. I pracuję ze skrajną patologią, która upokarza mnie na każdym możliwym kroku. Daruj sobie, i pozdrów rodziców oski.
o #!$%@? miras, trzymaj się, poniekąd też to rozumiem, bo od dzieciaka latam po szpitalach, i sytuacja jest taka, że czasami mówią tylko "jest źle ale ciesz się życiem, jesteś młody" także też jestem przekreślony, spróbuj skupiać się na małych rzeczach które powinny poprawić sytuacje, ustalić sobie jakiś taki cel na 2-3 lata do przodu czy coś to też nadaje troche gamingowego charakteru życiu, mi to też pomogło, bo też uciekłem w
@StaryDziad12: co ty gadasz, jak można skaczyc żywot za życia, oski.
weź spróbuj cokolwiek zrobić w życiu, np. jakis wyjazd na gramnice, zeby normalne pieniadze zarobic chociaz na tej budowie