Wpis z mikrobloga

@MirkobIog

Obok kołchozu mam popularną lodziarnię, gdzie przewija się masa dzieciaków. Jak czasem stoje w kolejce pomiędzy nimi w kolejce to czuje się jak byłbym w lesie, chociaż mam 180 cm xD.


Nie wiem czym oni je karmią, że tak rosną.


Sterydy i hormony wzrostu w jedzeniu.
@default1: Oblechom z wykopu nie przetłumaczysz, lepiej przecież wylewać żal na wykopie z innymi przegrywami niż pracować nad charakterem, charyzmą czy nawet fizycznością xD
  • 0
@Mamaboss: praca ta jest trudna, wiem po sobie. Częściowo jest to uwarunkowane genetycznie przez temperament, duży wpływ ma też wychowanie za dziecka.
Udawanie pewności siebie jest zenujace i to widać. Albo się to ma, albo nie ma
gdybyś leżał dały dzień w łóżku do godziny 17 to prze, że resztę późnego popołudnia oraz znaczna część wieczora jesteś wyższy


@PapaStajl: dobry pomysł, albo jeszcze lepszy za dnia będę sobie spał jak nietoperz podwieszony za nogi upside down, a na noc wychodzę jak księciunio 187 na clubbing
@stuwykopek Głownie Tinder, ale udało się tez na żywo (praca, plenery) kilka razy w tym jednego milfa w barze, z którym robiłem takie rzeczy, że do dziś koleżanki, które tam pracują mi to wypominają xd

Aktualnie spotykam się z koleżanka z pracy, która jest o 2cm wyższa xd
niż pracować nad charakterem, charyzmą czy nawet fizycznością xD


@default1 @inceljaksiepatrzy @MirkobIog @Pechpechpech @heniek_8 @Karl_Tofel @davidero69 @Mamaboss

Atrakcyjni ludzie rozwijają najbardziej lubiane osobowości, ponieważ wszystko inne w życiu jest ukierunkowane na ich korzyść. Szereg efektów psychologicznych, od efektu aureoli po teorię socjometru, przyznaje niesprawiedliwe korzyści, które pozwalają im na swobodniejsze przeżywanie całego życia, co jest bezpośrednim warunkiem budowania osobowości, dlatego też prawdopodobnie lepiej jest najpierw zainwestować w swój wygląd fizyczny, a nie
Sinity - > niż pracować nad charakterem, charyzmą czy nawet fizycznością xD

@default...