Wpis z mikrobloga

To jeszcze tylko towarzysz @Lukardio i niebo nad tagiem #ukraina znowu ozdobi Jutrzenka.

Chcieliscie kontroli i cenzury to możecie jej doswiadczyć teraz na własnej skórze. Sami ostatnio załatwiliscie mi bana na 2 tygodnie za wpis który w żaden sposób nie naruszał regulaminu.
Kolego @BayzedMan, powiedz.. jakie to uczucie gdy ktoś z minuty na minute pozbawia Cie prawa głosu a Ty kompletnie nic nie zrobiłeś? Czujesz te #!$%@?, niemoc i bezradność?

Mam nadzieje że ten ban sprawi że zmienicie troche podejscie i przestaniecie w końcu szczuć jeden na drugiego..

#ukraina #rosja #wojna #tangodown #stobanowdlalewakow
daeun - To jeszcze tylko towarzysz @Lukardio i niebo nad tagiem #ukraina znowu ozdobi...

źródło: temp_file.png5331445859545981525

Pobierz
  • 16
@daeun: Ja sie generalnie mało udzielam ale chce na tagu mieć wartościową dyskusje o postępach .stratach na froncie, czy braku wraz z filmikami, tak jak było to w marcu - czerwcu 2022 i można było najwięcej się dowiedzieć. Rozumiem że od listopada po wyzwoleniu Chersonia jest stagnacja na froncie i do końca maja z przerwami jest ,,nuda" informacyjna. Temat nie grzeje już tak jak wtedy i całkowicie to rozumiem.
Jednak wy
Lukardio - @daeun: Ja sie generalnie  mało udzielam ale chce na tagu mieć wartościową...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
Sami ostatnio załatwiliscie mi bana na 2 tygodnie za wpis który w żaden sposób nie naruszał regulaminu.


@daeun: Nie, zapewne tylko postowałeś antyukraińską czy prorosyjską propagandę. Zresztą to widać w komentarzach. Zapewne zwolennik PiS czy Konfederacji, bo są też komentarze "wyśmiewające" opozycję.

Mam nadzieje że ten ban sprawi że zmienicie troche podejscie i przestaniecie w końcu szczuć jeden na drugiego..


Wolny rynek, prywatny portal ma prawo usuwać takie treści jakie mu
@Lukardio jakby co to nie ja xD od rana dzialalem w swoim wpisie, ale i tak gratuluje snajperowi udanego strzału xD

Przyznawać sie gagatki, kto odstrzelił Asa Kiera? XDD