Wpis z mikrobloga

mireczki, ta #!$%@? #!$%@? (specjalnie z małej litery) potrafi non stop mielić. wcześniej były problemy z tym że nie działała jak przez jeden dzień nic nie zmieliła, a kiedy nie ma tych problemów to pompuje w opór caly czas, aż w łazience nie będzie smierdziec i az nie wylacze jej z prądu. najdłużej działała 3 minuty zanim ja odlaczylem ( smierdzialo A ilość wody jaka musiała wypompowac pochodziła z szybkiego mycia rąk, nie chciałem żeby się spaliła czy coś).

jak sobie z tym poradzić? (szukałem juz nawet na elektrodzie)

#hydraulika #elektronika #kanalizacja
DzikiChleb - mireczki, ta #!$%@? #!$%@? (specjalnie z małej litery) potrafi non stop ...

źródło: temp_file.png1555218146155766244

Pobierz
  • 4
  • 0
@adamssson dzięki, super #!$%@?, już mialem z tym tyle przygód że mam serdecznie dość. w jeden tydzień myłem wiecej razy prysznic niz przez całe moje życie łącznie bo Szanowna pompka stwierdziła że za dużo kamienia i Elo nie pompuje xD.

chyba bede musiał szukać nowego mieszkania bo #!$%@? idzie dostać od tych landlordowych rozwiązań poprzedniego właściciela (4 makro mieszkanka z jednego, instalacja sanitarna w suficie, tanie i krzywoposkrecane meble itp)