Wpis z mikrobloga

Głosujący na Konfederacje wspierają ideę by polskie prawo było oparte na tym co zapisano parę tysięcy lat temu w jakiejś uznawanej przez niektórych ludzi za świętą książce. I jak tu was brać na poważnie, że jesteście za jakąkolwiek wolnością?

Źródło, żeby nikt mi nie zarzucał, że słowa nigdy nie padły: https://twitter.com/RuchNarodowy/status/925099988379754501

#bekazkonfederacji #bekazkatoli #neuropa #konfederacja #polityka
R187 - Głosujący na Konfederacje wspierają ideę by polskie prawo było oparte na tym c...

źródło: dfb468a2987e84b609e3a247e56de06a78f707e1d4e85a2285216f6ac0e255b7

Pobierz
  • 30
@R187: i to jest prawdziwa, zamordystyczna twarz tej śmieszno- strasznej partii. Nie, żadne idee wolnościowe, nie żaden wolny rynek, a chęc wprowadzenia większego kato- szariatu niż mamy teraz. Karanie za homoseksualizm, jeszcze wieksza bezkarność kleru, jeszcze ważniejszy głos kościoła jeżeli chodzi o politykę, zakaz rozwodów, karanie kobiet za nieodpowiedni strój, cenzura kultury i karanie artystów nieprzychylnych kościołowi, modlitwa zamiast szczepionki i wiele innych.
Tego chce konfa,a nie niskich podatków
@R187: szczerze mówiąc w żaden sposób mi to nie przeszkadza, o ile nie chcą żebym ja z podatków płacił za te ich antykoncepcję lub aborcję to niech robią co im się żywnie podoba