Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: z glosowań sejmowych wynika, ze każdy zwrot "pis i po", "pis i lewica" ma w sobie więcej prawdy niz "pis i konfederacja". Konfa nawet powiedziała bez żadnego kluczenia, ze koalicji z pisem nie będzie. Już bardziej nie da sie komunikować, ze nie szuka sie kolacji z pisem. Mimo to, nachalna wykopowa narracja chce stawiać pis i konfederacje w jednym szeregu, jakby juz dzisiaj byli jedna partią, chociaż głosują tak samo
@voov100

Konfa nawet powiedziała bez żadnego kluczenia, ze koalicji z pisem nie będzie. Już bardziej nie da sie komunikować


Powiedziała, powiedziała, wiele rzeczy mówiła. Zupełnie jak mówiła o tym, że popiera podniesienie kwoty wolnej, by zagłosować przeciw temu( ͡º ͜ʖ͡º)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bartholomew Żadne zdziwienie, że w celu realizowania rozgrywek politycznych gotowi są głosować odwrotnie do swoich deklaracji. Jedyne zdziwienie budzi we mnie twoja naiwność, bo wierzysz w to co Bosak powiedział( ͡º ͜ʖ͡º)
Małpy z wypoku dostały od wczoraj sraczki bo "KOMFEDERACJA NAGLE JEST PRZECIWKO TUSKOWI


@Bartholomew: Źle odczytałeś reakcje ludzi, ale nic dziwnego. Nie, nikt się nie spodziewał specjalnie po konfederatach, że nagle zmądrzeją, ale jak pokazują i tym razem, że nawet na taką odrobinę przyzwoitości ich nie stać, bo nie są zdolni do sprzeciwu wobec PiS nawet przy takiej okazji, to można im to wytknąć. Pisowskie podnóżki, nic więcej, nigdy niczym więcej
@Bartholomew: Jeśli Konfederacji pasują ustawy wprowadzone na kolanie które uderzają w trójpodział władzy to chyba nie ma sensu na nich głosować no nie? Nawet jako wyborca pisu zapaliłaby mi się czerwona lampka i dołączyłbym do protestów
Na konfederację mam wrażenie głosuje się przez ich social media


@Wink: ja głosuję bo chcę oglądać batożenie gejów niskimi podatkami na miejskim rynku co niedziele
nie są zdolni do sprzeciwu wobec PiS


@aegispolis: Cała ich idea to sprzeciw wobec PiS. I PO. Lewactwa w ogóle. A Wy ciągle liczycie, że będziemy wybierali sobie, którym złodziejom damy się rabować w następnej kadencji.
Cała ich idea to sprzeciw wobec PiS.


@Bartholomew: xD No widać było wczoraj

I za każdym innym razem, jak się wstrzymywali od głosu, czy atakowali opoozycję dosłownie przy każdej jednej akcji propagandowej PiSu xD

Serio poziom wyparcia jaki ty musisz stosować, aby nie zwariować jest niesamowity. Oby cię to kiedyś do wariatkowa nie wpakowało