Wpis z mikrobloga

#marsz4czerwca #tusk #pis #polityka
Mam na wykopie konto 10 lat, przeżyłem erę kuców Korwina, potem kukizowcow, ale nie spodziewałem się, że powstanie kiedyś pro tuskowa narracja. Pamiętam jak sam cisnąłem po PO bo byłem antysystemowcem. Z biegiem czasu doceniam jak żyło mi się za PO, to był najlepszy okres do życia w Polsce, mimo że ta partia podjęła wiele złych decyzji i światopoglądowo z wieloma aspektami mi nie pasuje. Przykre jest to, że PiS obniżył tak standardy i jakość czegokolwiek, że będę się cieszył, kiedy wygra KO.
Całe życie mowiłem żeby nie głosować na beton, ale jesteśmy w takim dołku, że trzeba zrobić cokolwiek żeby oderwać pisowców od stołków.
  • 4
@Reynald:

Całe życie mowiłem żeby nie głosować na beton, ale jesteśmy w takim dołku, że trzeba zrobić cokolwiek żeby oderwać pisowców od stołków.

Jop. #!$%@?ć można ostro wystarczy popatrzeć na sanacje. Sanacja jak pis nie lubiła wolności i kochała układziki. W sanacji ważne było żebyś był mierny ale wierny. Piłsudski dokonał zamachu stanu i opozycję wysyłał do obozu koncentracyjnego, ta słynna beraza. Od około 1930 do 1938 polska miała nieformalny sojusz