Wpis z mikrobloga

Moja #!$%@?ęta matka która nie potrafi zaakceptować tego, że ma syna przegrywa poprosiła moją siostrę o to, żeby załatwiła mi samice do randeczki, a ta bezrozumna istota jej przyklasnęła. Następnie wierciły mi obie przez miesiąc dziurę w brzuchu, żeby poszedł na tę randkę i niestety pękłem i to zrobiłem dla własnego spokoju.

I dziś chł000p wrócił z randeczki. Szczerze mówiąc to płakałem w drodze powrotnej. Dlaczego?

Siostra opowiadała, że koleżanka jest mega S Z P R Y C H Ą, więc nastawiłem się na #szaramyszkadlaanonka. Nie dość że przyszedł goblin to jeszcze do tego spóźniła się 15 minut. Nie będę kłamał lekko zjadł mnie stres, no ale żeby odrazu wytknać, że nic nie mówię? Najlepsze jest to, że powiedziała do mnie, że nie mam się czym stresować, bo przecież mnie nie zje. NIE WYDAJE MI SIĘ.

Na początku odpowiadałem na jej pytania, bo nie miałem pomysłu co mogę mówić, szkoda że skończyła się jej pula pytań, bo dopiero po tym rollercoaster się zaczął. Gruba zaczęła mówić o tym jaka jest samotna. Zaciekawiłem się bo ciągle mówiła, jak to faceci jej nie szanują, więc zapytałem się jej gdzie ich poznaje, bo przecież takie #przegrywy jak my nie mielibyśmy gdzie szukać. A ta mi mówi, że w klubach i zaczyna dalej swój monolog. UWAGA laska na pierwszym spotkaniu potrafiła się oddać i liczyć na to, że jakiś #chad będzie ją szanował xDDDDD

Odrazu widziałem, że nie jest mną zainteresowana, więc stwiedziłem, że poprosze kelnera o dwa osobne rachunki i wtedy się zaczęło.

Stwierdziła ona, że na następnej randce ona zapłaci za nas i coś we mnie pękło. Poczułem się jak największy #cuckold, więc stanowczym tonem powiedziałem jej, że nie ma takiej opcji i każdy płaci za siebie. W tym momencie goblin zaczął wyzywać mnie wyzywać, że jestem ufoludem, creepem itp itd i że nie rozumie, dlaczego siostra mnie tak dobrze przedstawiała.

Na ten moment jestem obrażony na siostrę i matkę, nie potrafią mnie zaakceptować w tej rodzinie, ze nie nadaję się do kontaktu z innymi ludźmi.

Myślicie, że faktycznie jestem creepem?

#spierdotrip #przegryw #loszkitocoorvy
LagorL - Moja #!$%@?ęta matka która nie potrafi zaakceptować tego, że ma syna przegry...

źródło: photo_2023-06-04_19-56-37

Pobierz
  • 34
  • 1
@Anhed: to akurat stronic, multitronic nie wychodził z 3.0 tdi i quattro. Odnośnie stronica to na razie robiłem już mechatronikę, ale wyszło 3,5k więc akceptowalnie. A tak to nie wiem, preferuje raczej klasyczne hydrokinetyczne automaty.
@LagorL: wydaje mi się że zbyt serio podszedles do tej randki. Moja rada była by taka, jak tylko ją zobaczyłeś i stwierdzileś że nie podoba ci się i nie chcesz z nią być, to od razu się zrelaksuj bo już nic nie stracisz. Potem posiedz z nią i pogadaj, naprawdę fajnie poznawać ludzi, nawet od tych glupszych można się coś nauczyć. Ogólnie dobrze znać więcej ludzi niż mniej. Może się na
  • 0
@TerapeutAnon: ja też miałem duży problem iść na tę randkę, prawie nic nie mówiłem bo się bałem.

a odnośnie samochodu to jest dla mnie jedyna opcja żeby móc wyjechać z mojej #wies, po drugie to nie jest jakieś nowe świetne auto, żeby można było mnie przez jego pryzmat nazwać oskarkiem, czuje się tym lekko urażony
ogarnij sie cucku przez takich starych beciaków właśnie dziś chuopy z tagu są skazani na śmierć w męczarniach bo beciakujecie i uważacie że to normalne


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: nie wiem czy napewno przez takich jak ja, bo żadna dwudziestka by ze mną na randkę nie poszła ze względu na różnicę wieku. Ktoś inny musi psuć sytuację młodzieży, ale nie ja.