Wpis z mikrobloga

Hołownia poszedł w marszu i teraz go opluwają, bo przecież tylko Donaldowi Tuskowi należą się wiwaty xD Taki to był marsz dla wszystkich tego 4 czerwca. Zwykły zlot partyjniaków. Nawet feministce paplającej o kresu patriarchatu okazali więcej szacunku.

Polskie pokolenie 50-60-70 latków to po prostu mentalny PRL. Homo sovieticus tacy sami jak PiSowcy, tylko z innym wodzem.

#marsz4czerwca #niebieskiepaski #rozowepaski #polakicebulaki #bekazlewactwa #bekazpo #4konserwy #heheszki #takaprawda #polska #holownia
Pobierz
źródło: bekazestaruchow
  • 6
@Kotouak: Dlaczego incela?

Incel – członek internetowej subkultury ludzi, którzy definiują samych siebie jako osoby niezdolne do znalezienia romantycznego lub seksualnego partnera pomimo chęci.


Tymczasem ja jestem prawie 6 lat w związku. Rozumiem, jakbyś w swoim obłąkaniu jeszcze mnie mizoginem nazwał, bo niejednokrotnie piszę o roli kobiet i mężczyzn, a także uderzam w środowiska feministyczne, ale incel? Bro, wtf xD
@Kopyto96 czekej czekej to ten co to głosował przeciwko karaniom za nieudostepnianie przez kościół dokumentów ws pedofilii, ten co szlochał nad łamaniem konstytucji, ten wolnościowiec 3cia droga który podpiął się pod najbardziej systemową partię, ktora dekadami obsadzała lokalnie swoimi wszystko co się dało, bratała się z każdym od lewa do prawa? Acha. To już Petru był wiekszym wolnościowcem i antysystemowcem. I przynajmniej był śmieszny a nie żałosny.