Wpis z mikrobloga

#diablo4 ehhh lilith pokonana, mocny niedosyt fabuły
43 lvl here jakieś tipy co teraz robić? jakąś katedrę mam na 50+ na weteranie żeby odblokować T3 ale gwałcą mnie okrutnie
  • 24
  • 0
@Inkwizycja: a to nie jest tak że na T2 sie nie oplaca robic pobocznych questow, dopiero na T3 bo większa nagroda będzie? Czy normalnie T1-T2 odpalać i walić questy do 50
I pytanie jedno
Na T3 dopiero mogę wejść od 50 lvl czy moge wczesniej?
@Leosiaa na T3 możesz wejść wcześniej. Jak jesteś na T2 i ukończyłaś fabule to musisz zrobić dungeon, na końcu zabić bossa i odblokuje Ci to t3. Ogólnie porób sobie sławę, posagi lilit. Jak podexpisz, porobisz eq to wbijaj na t3 i możesz zacząć robić drzewo szeptów, nightmare dungi, helltide itd. Na t3 już zacznie Ci dropic unikatowe i święte itemy.
@ModeracjazKlanu zwierzęta? Ludzie się dobrze bawią grając, a Ty pograles w betę, nie wiem czy z braku środków czy o co chodzi, ale płaczesz o tym diablo nawet w to nie grając. Powodem nie jest to, ze Ci się gra niepodoba, bo normalna osoba jak czegoś nie lubi to po prostu to omija. Chyba, ze w „normalnym” tkwi szkopuł.
@Leosiaa Możesz robić side questy, oprócz expa dadzą Ci tez punkty sławy. Raczej rob na t1, pójdzie Ci to szybciej, a t2 ma małe bonusy. Jak już będziesz dawała radę na t3 to wtedy zmien, bo na t3 już są spore bonusy. No i polecam odpalić mapę z neta która Ci pokaże wszystkie posągi Lilit i je pozbierać, dużo to daje