Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh mirki, jak żyć skoro w tym kraju nie ma partii dla ludzi z moimi poglądami. Jakimi poglądami? Gospodarczo jestem za zniesieniem biurokratycznych idiotyzmów, deregulacją i postawieniem na przedsiębiorczość ludzi, ale z drugiej strony nie wierzę w korwinowe paróweczki, gardzę korporacjami oraz jestem za silnymi związkami zawodowymi. Co do podatków, jestem za likwidacją opodatkowania pracy na rzecz opodatkowania kapitału. Co do spraw społecznych, jestem umiarkowanie konserwatywny. Mam gdzieś jakichś "uchodźców", feministki i LBGT, bo to są gówno a nie prawdziwe problemy. Jeżeli chodzi o politykę zagraniczną, to jestem nacjonalistą i uważam UE w obecnym spinellowskim kształcie za twór zbliżający się powoli ku upadkowi, a także nie lubię USA i trzymanie z nimi traktuję jako mniejsze zło.
W najbliższych wyborach zagłosuję pewnie z bólem serca na Konfę z braku laku, ale nie ufam im tylko odrobinę mniej niż postokrągłostołowcom.
#marsz #polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji #bekazlewactwa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Anonim (nie OP): Cóż. Konfa o ile gospodarczo jest spoko tak oni są #!$%@? społecznie i te ich odpały strasznie wkurzają. Niby chcą wolności dla jednostki ale i zarazem chcą nakazów i zakazów. No i te ich głosowania przeciw. Wstrzymanie głosu albo nie głosowanie wcale nie oznacza, że stoją w sprzeczności a wręcz przeciwnie. Pokazują po cichu, że sprzyjają pisowi.

✨️ Autor wpisu (OP): @ortalionnajman nic o nich nie wiem szczerze mówiąc, oprócz rigczowego zwracania uwagi na problemy polskich rolników spowodowane nieuczciwą konkurencją z Ukrainy. Szef tego ugrupowania został okrzyknięty nowym Lepperem, a to wysoko postawiona poprzeczka (mimo że wg mnie z Lepperem niewiele go łączy poza branżą). Jestem jednak ciekaw jak się ten ruch rozwinie, wg mnie oprócz Konfy jest to w tej chwili jedyne zbiorowisko mogące realnie zaproponować coś