Wpis z mikrobloga

Co kobiety mają z oczami facetów? Często gdzieś słyszę czy to na jakimś filmiku czy w kołchozie że ktoś jest ładny bo ma ładne oczy. Moim zdaniem jest to szczegół wyglądu a nie jego najważniejsza cecha. Większość ma podobne.
To takie jakieś głupie gadanie tych bab, podobne do tego jak z tym charakterem czy serio taki szczegół jest aż tak istotny?
#przegryw #blackpill
  • 9
@anonanonimowy321: Według mnie wynika to z tego, że jakby dziewczyna powiedziała, że podobają jej się takie rzeczy jak wzrost, rysy twarzy, włosy, długość penisa itd. to by wyszła na pustą, która leci na wygląd. A zwrócenie uwagi akurat na oczy nie niesie ze sobą takich skojarzeń. To jedyna cecha wyglądu, którą można bezpiecznie skomplementować przekazując jednocześnie informację, że "ten facet mi się podoba".
@anonanonimowy321: Szczęka jest najważniejsza, a najbrutalniejsze jest to, że po niej można się spodziewać jak wyglądają oczy. Bo okolice oczu się opierają na górnej szczęce. Jak choćby ten gościu co ostatnio mordę wrzuca. Zgryz do przewidzenia wąski i nawet jakbym nie widział oczu to bym wiedział, że są #!$%@?.