Wpis z mikrobloga

Wahałem się czy głosować na PO.
Po tym marszu już wiem że mojego głosu nie mają.

Już widzę że w dupie mają bezdzietnych, uczciwie pracujących chłopów, nadal będziemy najbardziej ruchaną grupą społeczną.
Tylko feministki, tylko równa płaca dla kobiet, mimo gorszego wykształcenia, mimo tego że pójdzie zaraz na macierzyński na 2 lata, tylko lewackie #!$%@?, tylko moja tzipa. Poprali 800+, dla mnie są skończeni.

Na kogo głosować w takim razie? Czekam na propozycje z argumentami. Konfederacja była by okej, gdyby nie to że są katolami.

#przegryw #bekazpisu #marsz #warszawa #wybory #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 35
NIE MA W POLSCE PARTII ANI POLITYKA, KTÓRY REPREZENTUJE INTERESY MĘŻCZYZN, TYMBARDZIEJ PRZEGRYWÓW

Na kogo głosować w takim razie? Czekam na propozycje z argumentami. Konfederacja była by okej, gdyby nie to że są katolami.


głosowanie to cope, emeryci i bezrobotne matki zawsze przegłosują osoby, które ciężko i uczciwie pracują na swój dobrobyt.

@Przegrywex:
TechPriest - NIE MA W POLSCE PARTII ANI POLITYKA, KTÓRY REPREZENTUJE INTERESY MĘŻCZYZ...

źródło: 1683572400455740

Pobierz
Konfederacja była by okej, gdyby nie to że są katolami.


@Przegrywex: znam chłopa, który jest światopoglądowym lewakiem (m.in. jest za aborcją i aborcją prawną), ale głosuje na Konfederację, bo jest wolnorynkowcem. Kwestia tego co jest dla Ciebie ważniejsze, czy gospodarka czy sprawy światopoglądowe. Jeśli to pierwsze to już wiesz na kogo głosować, jeśli to drugie to Lewica, PO albo Hołownia.