Wpis z mikrobloga

Dobra jestem za tym żeby pis obalić, ale jak słucham cały czas kobiety to kobiety tamto wszystko dla kobiet to zaczyna mnie irytować jakby faceci nie istnieli w Polsce. Czy opozycja może zrozumieć i nie popełniać cały czas tego samego błędu czyli nie liczenie się z mężczyznami
#marsz #bekazpisu #marsz4czerwca
  • 68
  • Odpowiedz
@Shatter: nie musiała być rozłożona? A na ile TY byś to rozłożył przy jednoczesnym utrzymaniu kompromisu z koalicjantem i przy zachowaniu konsultacji ze Radą Dialogu Społecznego?
Przypomnę, że PiS wiekszosc projektów wprowadza jako poselskie, co się wiąże z tym że nie muszą być ich skutki oceniane.
Ps. Łatwo się z piwnicy pisze dyrdymały.
  • Odpowiedz
@oluchna ale mnie naprawdę nie obchodzi co robi pis, po prostu nie mów, że wyrównano wiek emerytalny, skoro on wyrównałby się za 20 lat. Dzięki.
  • Odpowiedz
@oluchna ale mnie to nic nie interesuje co ja bym chciał zrobić xd wiek zrownany jest wtedy, gdy kobieta i mężczyzna przechodzi w jednym wieku na emeryturę, a nie kiedy za 28 lat pierwsza kobieta przejdzie z pierwszym mężczyzną na emeryturę w wieku 67 lat.
Jeśli przesuwamy "stopniowo", to dlaczego nie kobiety przechodzą do 65 a potem wszyscy do 67, tylko jednym i drugim dochodzą miesiące równocześnie?
  • Odpowiedz
@Shatter: Moim zdaniem nie skłamałam. Ustawa weszła do porządku prawnego i funkcjonowała. To ze dla Ciebie, incelu, było to za wolne, to twoja opinia.
  • Odpowiedz
@oluchna jak wejdzie ustawa, która określi, że za 20 lat będzie elektrownia atomowa, to znaczy, że jest elektrownia atomowa? Nie. Na mocy tej ustawy dążono do wyrównania wieku emerytalnego, ale wiek nie został wyrównany, incelu.
  • Odpowiedz
@Shatter: porównujesz jabłka do gruszek, dziecko
Mogę przyznać, jako feministka, że wzrost między 65 a 67 powinien odbywać się jednocześnie u kobiet i mężczyzn. Tak byłoby sprawiedliwiej dla obu płci.
  • Odpowiedz