Wpis z mikrobloga

Co w ogóle #!$%@?ł Mercedes? Co te smoluchy kombinowały? Russell był poza Q3, to on potrzebował holowania a holował Hamiltona? Czy Hamilton się #!$%@?ł w holowanie i chciał wyprzedzić Russella podczas jego szybkiego krążenia? Bo Russell był na szybkim kółku i nagle w dupę mu wjechał Hamilton.
Nie rozumiem za bardzo komunikatu radiowego Russella, ale tyle ile jestem w stanie wyłuskać z sapania, to że on chyba nawet nie wiedział z kim się zderzył więc trudno podejrzewać, że celowo holował Hamiltona a wtedy pytanie: Skąd on się tam #!$%@? wziął xD
#f1
  • 15
@Tasde: Russel zesrał swoje poprzednie okrążenie wiec potrzebował zacząć kolejne szybkie, wepchał się przed Hamiltona który swoje szybkie okrążenie rozpoczynał. Zespół nie poinformował ich o obecnej sytuacji, wiec naturalne jest że Hamilton myslal że Gekon go chce holować, natomiast Gekon myslal że osoba za nim kończy szybkie kółko
@AradoAkbar: Ty masz jakiś gwódź w mózgu? xD
Pytam się, jak to się stało, że jeden drugiemu w dupę wjechał na okrążeniu pomiarowym i czemu jeden chciał drugiego wyprzedzić, dostałem odpowiedź a ty #!$%@? mi z jakąś nienawiścią do Hamiltona choć słowem na niego winy nie zwaliłem i ustaliliśmy, że zespół #!$%@?ł komunikacje.
Weź idź być odklejonym gdzieś indziej.