Wpis z mikrobloga

@luxixa: Pieprzysz głupoty albo nie potrafisz liczyć. Wrzucasz to na BTC na Binance. BTC skacze np. 4 tys w górę i masz zrobione 15 % zysku czyli z 200 tys. masz 230 tys. zawijasz z giełdy na konto bankowe 30 tys. czekasz aż spadnie ileś tam zalezy co się dzieje na rynku itd... Kupujesz czekasz aż wzrośnie wychodzisz do dolara i tak z 2-4 razy w roku i masz na luzie
@olcayn: Ta kolega kupił akcje za 6 tys xd można nawet za 20 zł kupić xd inny kolega kupił akcje jakieś firmy od whisky 3 lata temu dla eksperymentu tak z ciekawości. Potem nie wiem co kupował bo miał mustanga, sprzedał teraz ma dodge challengera za 100 tys. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@luxixa: Poza tym za tyle to można np. odkupić na luzie część spadku po starych jak masz rodzeństwo, remont dodatkowo zrobić. Jeśli nie masz to remont mały, fura, inwestujesz w siebie i można coś małego żeby nie tyrać u Janusza. Masz wkład własny do kredytu, albo kupujesz za swoje prawie a resztę spłacisz w parę lat jak się przyciśniesz...
@olcayn: No ja Ci nie pokaże bo to nie moje, ten co za 20 zł kupował pokazywał kartę z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy i coś tam było że, akcjonariusz albo może nie... nie pamiętam już... a ten drugi co za 6 tys. kupił pokazywał portfel...
@Zwierz33:

Pieprzysz głupoty albo nie potrafisz liczyć. Wrzucasz to na BTC na Binance. BTC skacze np. 4 tys w górę i masz zrobione 15 % zysku czyli z 200 tys. masz 230 tys. zawijasz z giełdy na konto bankowe 30 tys. czekasz aż spadnie ileś tam zalezy co się dzieje na rynku itd... Kupujesz czekasz aż wzrośnie wychodzisz do dolara i tak z 2-4 razy w roku i masz na luzie
TheBananaStockExchange - @Zwierz33: 
Pieprzysz głupoty albo nie potrafisz liczyć. Wrz...

źródło: IMG_5087

Pobierz