Wpis z mikrobloga

Mamy opinię złodziei. Nie pijaków, nie biedaków, czy bezdomnych. Gadam z różnymi Niemcami w moim wieku (czyli raczej młodszymi) i różne żarty z kradzieży aut, rzeczy z pracy czy torów kolejowych mocno przeważają. Smutne.

#berlin #niemcy
  • 10
  • Odpowiedz
@Radek41: Bo stereotypy utrzymują się długo. Dodatkowo Jeśli sprawdzisz gdzie często kradną auta to też wychodzi na to, że praktycznie najwięcej koło polskiej granicy

Koniec końców prawda jest taka, że młody Niemiec przed 30tka ma raczej w #!$%@? stereotypy i tyle. Są bo są ale nikt z tego nie układa sobie obrazu świata

Chyba, że na jakichś zadupiach na wschodzie
  • Odpowiedz
Mamy opinię złodziei. Nie pijaków, nie biedaków, czy bezdomnych.


@Radek41: Nie dziwi mnie to absolutnie. Jak jechałem do rodziny do Niemiec samochodem to na stacjach widziałem niejednego busika z polaczkami na pokładzie. Tankując samochód ci tankowali, ale alkohol do mordy. Z aparycji typowe Sebixy, #!$%@? rzucali co drugie słowo. Jak niczego w tych Niemczech czy innej Holandii będąc na robotach nie zajebią to będzie sukces

Bydło może na drugi koniec
  • Odpowiedz
@Radek41
A ja poznalem Niemcow ktorzy mieli opinie na temat Berlina ktora brzmiala tak
"Oddac to miasto Polakom, bo ile mozna do niego doplacac"
Reasumujac - czyste #!$%@? ;)

  • Odpowiedz
@Radek41 pociesze Cię, że nazwa Cyganów wzięła się od niemieckiego ziehende Gauner - w wolnym tłumaczeniu kieszonkowi złodzieje ( ͡º ͜ʖ͡º) ziehende Gauner - zie Gauner - Cygan
  • Odpowiedz