Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci co byście poradzili. Kupować dom 168m użytkowej gaz, kanalizacja, swiatlowod, garaz w środku styl lat 2000. Z 2006 roku, I wiem że trzeba by było odświeżyć łazienki może podłogi, drzwi, malowanie. Za 1.140 mln zł, czy szukać dalej czegoś nowszego, gdzie nie musiałbym nic odświeżać licząc na to że coś znajdę w podobnej cenie. Czy tanio już było i brać bo okazja ? 15 km od Gdansk
  • 10
@PfefferWerfer:
No nie wiem. Poczytaj skargi ludzi na deweloperów jakie rzeczy potrafią być schrzanione (w blokach jak i domach).
Takim tokiem to zostaje tylko budowa samemu, a i tak zawsze będzie coś nie tak, różnica tylko taka, że będziesz o tym wiedział.
@poison101: nie mogę mieć szeregówki, z racji ryzyka sąsiada. Bałbym się że by mnie #!$%@?ł. Może też być tka że ja bym mógł go niechcący #!$%@? i to też nie było by mi na rękę. Coś tam bawię się muzyka, gram na gitarze.i nie chciałbym komuś przeszkadzać i tak samo nie chciałbym żeby ktoś mnie niepokoił głośnym oglądaniem filmów etc... stąd.jedyna opcja jaka rozważam to som wolnostojacy