Wpis z mikrobloga

hej #motocykle
Jaki Moto dla niskiego gościa 170cm tak okolice 30k, myślałem o turystyku ale może i naked? powyżej 650cc

latam trzeci sezon, w sierpniu może uda się zdać Kat A
latam na Duke na jazdach ale jest dla mnie za długi i ciężko o dobrą sztywna pozycję za kierownicą żeby jaja nie leciały na zbiornik
  • 31
@fotograf_warszawiak a i najważniejsze! nie chcę żeby był to taki Moto że oddam do mechanika a oni powiedzą że takimi to wie nie zajmują! ostatnio mnie to tak zdenerwowało... trzeba umieć się dostosować... coś prostego znanego
@3brd ja bym odpuścił nakedy, mam i kombinuję jak się ochronić przed wiatrem. naked fajnybdo miasta, ale na trasie zaczyna męczyć (zależy też do czego szukasz moto bo jak miasto + krótsze trasy to naked będzie spoko)
@3brd no ja jeszcze na 125cc więc autostrady omijam, ale mnie na 125 wkurza wiatr i ten cały naked. już pomine fakt, że jakoś tak zimniej jest wczesną jesienią czy wiosna, no nie polecam. szukać jakiegoś turystyka albo cruisera jak się lubisz bujać, ale cruisery trzeba lubić
@3brd wpisz sobie w google "motocykl turystyczny" i zobacz jak są obudowane. chodzi o konstrukcję, plastiki, styl siedzenia itp. po prostu nakedy są trochę takie uniwersalne. do miasta kosa, na trasie się da, ale przyjemnie (według mnie)nie jest
@3brd: kufry centralne typu 42 litry mieszczą jeden kask, 47 litrów (Givi V47) mieścił mi dwa, teraz mam Givi Outback Trekker 58L i mieści dwa na luzie. Boczne kufry raczej nie mieszczą kasków. Możesz sobie powiesić co chcesz na jakie motocykle chcesz. Przejrzyj sobie stronę givi.it żeby zobaczyć jakie są akcesoria.
@3brd: trochę ciężko z tym, bo albo za bardzo sportowe albo wysokie. V strom przy 170 też tak na biedę. Może F800GT? Lekki, niski, dobry silnik i niedoceniany, przez to dobrze można kupić
zielony probuje od nakedow odrzucic, ja mam juz 3 nakeda i zdecydowanie moge polecic, do 140 jest ogolnie ok
@xede: Że ja próbuję odrzucić? Ja mam to w dupie, co komu się podoba. Jak komuś pasuje to spoko, ale niech nie oszukuje rzeczywistości, ze wiatr nie #!$%@? po kasku już powyżej 100km\h. Dodatkowo, ja lubię mieć możliwość jak mam mało czasu, wrócić do domu szybciej, niż 120 i nie walczyć z wiatrem, który chce mi głowę #!$%@?ć.