Wpis z mikrobloga

Agro trochę za dużo imo. Chociaż i ja, ostatnio odkąd mam 300m2 ziemi, przychylnym okiem patrzę na środowiska rolnicze.
Ale konfederacja aż 7%? To nie dziwię się, że ostatnio wypuścili Korwina gadającego o Hitlerze i Brauna robiącego #!$%@? gdziekolwiek się pojawi. Zbyt daleko uciekli od 5% xD Ma być 4,99%. To jest marzenie i cel życiowy Janusza.

PS. Ale chwila, tu mamy rozbite na partie, a niektóre startują w koalicji. SP =
@taka_sobie_jedna obstawiam, że i tak wygrają, bo elektorat pis grzecznie po kościele pójdzie na wybory, a młodym się nie będzie chciało ruszyć dupy z łóżka, żeby zagłosować, więc co się dziwić jak 40% społeczeństwa nie chodzi na wybory, "bo mój głos i tak nic nie zmieni"
@taka_sobie_jedna: wy wierzycie w te sondaże przecież nawet ja mogę sobie usiąść wymyśleć jakieś takie w miarę realne z ilości procent pierdo**ąć to i powiedzieć że zrobiłem sondaż w jakimś mieście. A na podstawie tego co wy zobaczycie już niektórzy będą sobie wyrabiać opinie
@taka_sobie_jedna bardzo dobra pracownia, którą podają tylko trolle po na Twitterze i Giertych. Przed wyborami prezydenckimi też podawali sondaże trolla lewitujący umysł na Twitterze i zdziwienie było, a troll usunął wszystkie wpisy