Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio: Tez nie znam Pateca, ale mam bardzo ograniczony wglad w youtube. Faza konczacy podrozowanie? Naturalna kolej rzeczy, ile to mozna jezdzic w jego stylu? Poza tym dziecko duzo zmienia, a jego praca jest samolubna. Nie wyobrazam sobie nie widzidziec wiekszosc roku dorastajacego dziecka ze wzgledu na youtube.
@Don_Lukasio Ostanio pierwszy raz w życiu zobaczyłem mini serie od tego fazy. Oblukalem Izrael/Palestyna i muwze przyznać że prostak z niego kompletny. Nic ciekawego nie pokazał, nie przekazał ani nie powiedział.
Parę lat temmu pod namową usilnie próbowałem go oglądać ale ni #!$%@? się nie dało. No i w sumie dalej nie da xD
@nocny-mirek: @Grremllin Patec był w Ekipie Friza, na IG ma 1,9 mln followersów a Faza 150 tys ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ObieraczDoRacic To tak żartem było że idzie nowe pokolenie więc hehe można zamykać ale jeszcze nie teraz, czyli pomysł chodzi mu po głowie ale dorabia do kredytu i remontu na YT.

@Krzysztof53647 Seria nakręcona w tydzień gdzie jak debil odbijał się od bramki do bramki pomiędzy
@Grremllin: Z podróżniczych kanałów oglądam Planete Abstrakcje. Lubię i szanuję. Podróże wojownika oglądam jak są w ciekawym dla mnie miejscu, Jaktodaleko nie widziałem, sprawdzę może dzisiaj.
@Don_Lukasio: w ktorej minucie mowil o zamknieciu kanalu? Musialam przegapic

A co do tego duo, po komentarzach raczej widze zachwyt na Faza i jego smieszkowym stylem podrozowania. Ja tam wole go ogladac solo (#niepopularnaopinia), bo nie wlaczam jego filmow dla walorow edukacyjnych, a zeby po prostu sie posmiac przy niedzieli z jego rozkmin i przygod, tyle. Na tym wyplynal i na Boga, jego kanal to PRZEZ SWIAT NA FAZIE. Nie
@Praemislia: Około 0:45 „nie mówię że odchodzę bo jeszcze nie odchodzę ale są godni następcy” Wydaje mi się że na tym drugim kanale też coś o tym wspomniał.

Wszystko to co piszesz to przeszłość, Faza w pierwszych dwóch seriach był zabawny.
@Don_Lukasio: widać że fazę ciągnie już do pieniędzy tylko,
Dlatego te współprace z ludźmi którzy mają większe zasięgi i lepszych reklamodawców,
Tak samo jak powiedział że zaczął się i interesować światem YouTuba, no ciekawe dlaczego?
I potem wymieniał samych ludzi którzy są wyżej cenieni przez reklamodawców od niego,

Czyli same pijawki co niby coś tworzą z pasją a tak na prawdę tylko dla hajsu.

Czemu nie nagra nic z prawdziwym podróżnikiem