Wpis z mikrobloga

Boje się że mam migotanie przedsionków, czasami jak mierze ciśnienie ciśnieniomierzem ten nie potrafi wyłapać pulsu podaje potem puls 48 albo 55 ciśnienie też mi skacze nie wiem czy mam się czego bać, na EKG nic nie wyszło lekarz osłuchał i też nic mam takie coś zazwyczaj jak dłużej siedzę a domu, jeżdżę normalnie na rowerze jestem aktywny fizycznie. Mało śpię ostatnio i boje się o serce #pytanie #choroby #stanylekowe #fiksuje #pomoc #pomocpsychologiczna
  • 10
  • 0
@Uddhx ile ja bym dał żeby siedzieć 2 dni bez snu i mieć #!$%@? że dostanę zawału... wystarczy że prześpię się 5 godzin a nie 8 i zaraz się boje ze serce mi się zatrzyma dodaj do tego zaburzenia rytmu ściskanie w klatce i żyj tak
  • 0
@Krafti Dokładnie jak wezmę pospie z 8 godzin i pojeżdżę na rowerze to tego nie mam bo mam komfort psychiczny że nic mi się nie stanie bo przecież wypełniłem cele które wiem że dadzą spokój... a tak wystarczy że zarwe nockę i później chodzę i mnie dręczą te myśli chore
  • 0
@Krafti też masz takie #!$%@? jazdy? nikt mnie nie może zrozumieć a ja naprawdę fiksuje jak nie wiem boje się każdego dnia że coś mi się stanie, tym bardziej że w moim życiu cały czas się coś dzieje i nie chce nagle tego stracić