Wpis z mikrobloga

Ja chciałem tylko przypomnieć kolegą z #4konserwy że to oni są największymi donosicielami i promotorami "kąsel kulczyr" na wykopie.

Ja nie popieram tego co zrobiła ta śmieszna lewacka organizacja Szymonowi Marciniakowi i cieszę się że Polski sędzia będzie sędziował finał mistrzostw świata i ligi mistrzów w jednym sezonie. (aczkolwiek mam wrażenie że gdyby media nie rozdmuchały tak tej sprawy to UEFA by kompletnie ciepłym moczem oblała płakanie jakiś tam no-nameów z Polski.)

Jak zwykle, jak dosłownie prawicowi użytkownicy portalu wykop namawiają i popierają w tysiacach do cancellingu (#!$%@? go do Samsunga, wtedy jego sponsora) Gonciarza za potężną zbrodnię napisania na Insta story "Czego wy bronicie chłopcy, Kościoła czy swoich małych fiutków" to jest git, a spróbuj powiedzieć że to przesada, to zostaniesz nazwany lewakiem.

Jak jakaś no-nameowa organizacja o której osobiście pierwszy raz słyszę zgłasza donos to jest to wina Neuropy, Lewaków wszystkich, Tuska, całej opozycji i w ogóle to teraz głosuje na konfederację xDDD

@USSCallisto cały dzień widzę dzielnie walczysz z lewakami w tej sprawie, ale założę że skoro masz konto 9 miesięcy (zakładam że nie miałeś wcześniej konta) mogłeś nie wiedzieć o tej akcji więc zapraszam zapoznaj się kto tak naprawdę stosuje na wykopie "faszystowskie metody"

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy
McWozniak - Ja chciałem tylko przypomnieć kolegą z #4konserwy że to oni są największy...

źródło: IMG_20230602_194527

Pobierz
  • 36
@McWozniak: konfiarze jak zwykle wykazują się hipokryzją, a ich podejście do wolnego rynku jest wybiórcze?
Jestem tym tak zaskoczony, jak tym, że woda jest mokra.
Już mi się naprawdę nie chce po raz tysięczny pisać, że wolny rynek jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy właściciel danej firmy ma poglądy prawicowe i konserwatywne w kwestiach światopoglądowych. A jak biznes wspiera lewaków? coż konfa bardzo szybko w podejściu do wolnego rynku przestawia się
@McWozniak: Warto też wspomnieć o przedsiębiorcy, który zerwał umowę z Dochturem na (chyba) wynajem sali, a potem był stał się celem ataku k0nfiarskich przegrywów. O tym, że początkowo oberwała też niewinny lokal i jej właściciel musiał wyłączyć ocenianie, bo kretyni nie byli w stanie odróżnić Poznania od Wrocławia, to już k*rwa szkoda wspominać.
kolegą z #4konserwy że to oni są największymi donosicielami i promotorami "kąsel kulczyr"


@McWozniak: promotorami nie są największymi, to chyba jasne. A co to takich akcji to mi akurat nie przeszkadzają - jeżeli ksiądz wszystkich straszy piekłem, to nie będę płakał jeżeli do niego trafi, mimo że sam w nie nie wierzę, i jakby to ode mnie zależało to wolałbym, żeby go nie było. Jak ktoś wojuje cancel culture, wspiera tę
@McWozniak: bezposrednie obrazanie calych grup vs pojscie na impreze gdzie byl ktos inny.
Dodatkowo "prosba o zajecie stanowiska" wg oskarzenia o faszyzm.

a ich podejście do wolnego rynku jest wybiórcze?


@PrzeKomentator: ah tak, dotowany z pansywowych pieniedzy monopol jako wolny rynek xD Poziom - skoro nie podoba ci sie lex tusk jako prawo ustanowione przez legalnie wybranych przedstawicieli to jestes przeciwko demokracji xD
@yhbgrobdoivbvwamsv:

obrazanie calych grup


Gdyby za takie "obrażanie" cancellowali każdego tak jak chcieli wykopki to by połowa osób publicznych była zcancellowana. Nie róbmy sobie jaj wykopki które codziennie piszą o wiele gorsze rzeczy nagle próbują komuś zabrać sponsoring a ty nie widzisz w tym nic złego. Ja nie mówię że to jest porównanie 1 do 1 ale oba ataki są idiotyczne i o to mi chodzi.
@Wap30:

promotorami nie są największymi, to chyba jasne. A co to takich akcji to mi akurat nie przeszkadzają


Są tylko tego nie widzisz bo popierasz jak twoja ulubiona strona to robi co świadczy dużo o tobie.

Jak ktoś wojuje cancel culture, wspiera tę stronę


Gonciarz nie wojował cancel culture. Ale właśnie tak postrzegają świat zwolennicy cancellingu jak ty. Gonciarz to lewak, a lewaki to muszą cancellować (co z tego że prawica
@McWozniak: Typ który uprawia shaming i wyzywa innych to to samo co sędzie który wygłosił mowe na temat motywacji na evencie który był współorganizowany przez pewnego politycznego błazna xD to to samo

Zresztą wolny rynek to miecz obusieczny c'nie? Ktoś miał prawo zgłosić marciniaka, ktoś miał prawo zgłosić gonciarza, w obu przypadkach wolny rynek zweryfikował te krzyki podobnie. I skąd to info że to ci sami 'konfiarze'? Mi też się nie
Gonciarz nie wojował cancel culture


@McWozniak: okej, to ustalmy o co ci tutaj chodzi, bo chyba wszyscy wiemy w jakich obszarach retorycznych był Gonciarz - JAKBY wojował, to by było okej go cancelować, ale że nie wojował (według ciebie), to akurat nie było? Bo trochę zaczynasz się ratować dziwacznymi niuansami i ciężko za tym nadążyć
@Izanagi013: no nie są podobne, masz rację w jednej sytuacji jakieś randomy gadały o zgłoszeniu sędziego i to jest dla prawactwa wina każdego od Neuropy po Tuska, w drugiej Prawicowi uzytkownicy portalu wykop gadali o zgłoszeniu Gonciarza i jest to git sprawa dla prawactwa. Spoko fiołki.

Także komusze #!$%@?


Wszystko czego nie lubię to Komunis, przecież wy się niczym nie różnicie od najgorszych lewaków z Tumblera/Twittera xDDDD
@Cotamslychacnatymwykopie: kiedy nie ma argumentów to czepiacie się tego jak pisze. Skończyłem studia, a pisze z błędami bo dość wcześnie wyjechałem z Polski i większość czasu uczyłem się w języku angielskim. Nie mam zamiaru się przejmować zbytnio tym że robię błędy tu i tam. Widziałem ludzi którzy piszą o wiele gorzej ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)