Wpis z mikrobloga

#polityka #konfederacja #pis #marciniak #pilkanozna #opozycja #lewica #nigdywiecej #neuropa #mecz #marsz4czerwca

Nie jestem zwolennikiem partii rządzącej, ani szczególnie Konfederacji, ale wydaje mi się, że nic tak nie zmobilizuje prawej strony sceny politycznej wśród wyborców, jak obecna nagonka na sędziego piłkarskiego Marciniaka, który w rzeczywistości ma tyle wspólnego z polityką, co piernik do wiatraka. Brawo Stowarzyszenie "Nigdy więcej", brawo Rafale Pankowski.

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę lewicowi szowiniści, ale Marciniak należy do tej samej grupy ludzi, co m. in. Adam Małysz, Robert Lewandowski. Pewna świętość. Ile trzeba mieć złej woli, aby powiązać Marciniaka z Żydami, homoseksualistami, aborcją? W głowie mi się to nie mieści.

Przez takie występki to już nawet człowiek próbuje racjonalizować poczynania PiS'u z tematami typu komisji ds. wpływów rosyjskich. Przecież jak się na to wszystko patrzy, na taki najgorszy rodzaj bezzasadnego donosicielstwa, to aż do głowy przychodzi pytanie, czy Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” i Rafał Pankowski nie są czasami na usługach rosyjskich wpływów?

Jak mam wyjść na ulicę 4 czerwca, maszerując obok takich lewicowych gęb i stowarzyszeń tego pokroju?

Jak mamy teraz poważnie traktować inicjatywy antyrasistowskie? Przecież to jest łajdactwo w czystej postaci. Poważny gość - międzynarodowy sędzia, który znalazł się pewnie nawet przypadkiem na jakimś wydarzeniu, których w roku ma kilkadziesiąt, ma odpowiadać za poglądy innych osób? Czy Wy jesteście poważni? Jeszcze taka forma donosicielstwa.

Brzydzę się tym. Brzydzę się Wami.

Wzywamy sędziego do przyznania się do błędu.


Jakiego błędu? Czy Marciniak kiedykolwiek publicznie wypowiedział się na tematy polityczne, rasistowskie, UE, czy na temat Żydów?

Może ma jeszcze odpowiadać za to, że w Płocku jest jakiś neonazista, czy za to, że poszedł do fryzjera, który głosował na Konfederację?

Przypomnę jeszcze, że to stowarzyszanie nagrodziło Simona Mola w 2003 roku nagrodą Antyfaszysta Roku, typa, który fałszował życiorys, celowo zarażał kobiety wirusem HIV.
Serghio - #polityka #konfederacja #pis #marciniak #pilkanozna #opozycja #lewica #nigd...

źródło: getassetsmediafromrepository

Pobierz
  • 4
Ile trzeba mieć złej woli, aby powiązać Marciniaka z Żydami, homoseksualistami, aborcją? W głowie mi się to nie mieści.


W sumie poniekąd zrobił to Memcen, promując na swoim twitterowym, przesniąkiętym polityką koncie, spotkanie z Marciniakiem.

I proszę, nie pisz mi tutaj, że biznes i polityka, uprawiane przez Memcena się ze sobą nie łączą, bo obie te kwestie dla Sławka są ogromnie ważne i obie prowadzą do jednego celu - zdobycia jak największego
@vulfpeck: Szambo się wylało, cały świat już napisał, że Marciniak to homofob i faszysta. Jest to wina tylko i wyłącznie Stowarzyszenia "Nigdy Więcej", która bezpodstawnie oskarżyła polskiego sędziego, który nigdy nie wypowiadał się na tematy polityczne, a swoją postawą na boisku niejednokrotnie udowadniał postawę w duchu FairPlay.
@vulfpeck: A do czego się tutaj odnieść?

Sprawa dotyczy Szymona Marciniaka i bezpodstawnych urojeń Stowarzyszenia "Nigdy Więcej", które spowodowały, że niepotwierdzone i błędne informacje rozlały się na cały świat, nadszarpując karierę wybitnego sędziego, który nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z poglądami głoszonymi przez Mentzena i spółkę, mało tego - ponadto nie miał świadomości, co stoi za tym wydarzeniem.

To, że Mentzen próbował zbić kapitał polityczny na jego wizerunku