Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Najbardziej boje się tego, że gdyby się wydarzyło w moim życiu tak, że jakaś by mnie chciała, to chciała by mnie z rozsądku stara panna po karuzeli, która by mnie okłamywała co do swojej przeszłości. Nie ma chyba nic gorszego niż związek z szonem, który się zmusza do związku z tobą, bo boi się samotności. Kiedyś startowała do mnie taka 28 latka, którą znałem od kilku lat. Na samym początku naszej znajomości chciałem się z nią umówić, ale ona stwierdziła, że z plebsem się nie umawia, ok stwierdziłem, że nie to nie i utrzymywałem z nią sporadyczny kontakt (jedna/dwie rozmowy na rok). Aż w końcu wybiło jej 28 lat i spadła z karuzeli i nagle sobie o mnie przypomniała. Boże jej zachowanie wobec mnie było tak odrażające, te zainteresowanie mną było takie sztuczne i na siłę, że się rzygać chciało… Innych to ona potrafiła zaprosić na randki, a mi robiła wyrzuty, że jej nie zapraszam, wmawiając, że ja nikogo nie chce itd. Nie ma nic gorszego niż związek z osobą po karuzeli i która zmusza się do związku z tobą.
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10