Wpis z mikrobloga

@Kempes: mordo, o ile ja dobrze pamiętam to nie rząd ustalił jakieś zmiany dotyczace prawa aborcyjnego i jego zastosowania, a Trybunał Konstytucyjny na wniosek który do nich wpłynął przeanalizował zgodność ustawy z konstytucją i orzekł, że pewne aspekty są niekonstytucyjne, więc zostały wprowadzone poprawki, aby w Polsce była przestrzegana Konstytucja,
No ale to źle według jednych, bo ogólnie to oni są bardzo za konstytucją, ale nie w tym aspekcie akurat, xDD
@Kempes: No tak mordko, bo to w ogóle jakby inni sędziowie orzekali w Trybunale, to by inaczej orzekli, i by było wszystko okej, tyle, że orzekają tacy sędziowie jacy są, i oni w ten sposób interpretują te zapisy, i wypadałoby tego fikołka logicznego dalej nie kontynuować, bo to mija się z sensem całkowicie, ja wiem, że zawsze jest coś, co jest niekonstytucyjne, nielegalne, złe, pisowskie, partyjne etc., no i Trybunał Konstytucyjny
@Hissis Tak MORDO, "TK pani Przyłębskiej" jest aparatem partyjnym, który nie ma nic wspólnego z obiektywnością i praworządnością. Mówią to głośno eksperci konstyrucujni, mówią to byli przewodniczący TK, mówią to sędziowie i wydziały prawa różnych polskich uczelni. Tylko partyjny klakier może na te głosy nie zwracać uwagi i forsować tezę o apolityczności i praworządności TK. Przypominam, że do składu "TK pani Przyłębskiej" nie są dopuszczenie sędziowie, ktorzy zostali zgodnie z prawem do
@Kempes: jakbyś mógł się tylko mordka przypomnieć po ogłoszeniu wyników wyborów to wtedy na spokojnie jeden się pośmieje z drugiego, zobaczymy kto miał rację
z fartem