Wpis z mikrobloga

Farmazeusz to już totalnie odklejony. Na wizji się deklaruje, że dziewczyny, które wygrały w goats pojadą z nim do Dubaju w ciągu dwóch tygodni. Po czym jednej nie odpowiada na wiadomości a później ja blokuje (bo według niego była uciążliwa. Wystarczyło idioto odpisać). Z drugą ma kontakt normalnie, ale i tak ostatecznie zrobił ja w #!$%@? i po miesiącu czekania nadal nie ma żadnego terminu wyjazdu. Wypowiedziały się o nim, że jest farmazonem a ten teraz ma wymówkę, że jakby nic na niego nie gadały to by pojechały. Po czym mówi jednej ze wybrał ją tylko dla beki. Jak chce farmazonic to niech farmazoni, ale po co atakuje te laski XDDD oczywiście relacje już u niego usunięte
#famemma
  • 7
@Cieple_Mleko: Farmazonisz w tym wysrywie. Po pierwsze odcinek byl krecony przed walka, wiec jak mogl planowac wyjazd zaraz po walce, skoro mogl zlamac np 2 rece? Wiadome ze musza to ustalac po walce. Skoro doszedl plan brania nikity ktora nie ma dowodu bo goha zgubiła to muszą przeczekać, co w tym dziwnego? Typiara nie pisala do niego, tylko do tego truemena bo to na live bylo jak do niego dzwonila i
@RafDan: wystarczyło napisać że z powodu karlicy plany się przesuną w czasie a nie deklarować cały czas dzisiejsza datę do dnia wczorajszego XD bo dopiero wczoraj jej powiedział że jednak nie jedzie?
@Cieple_Mleko: Nie wiem kiedy im to powiedział, ale skoro na story ciagle mowil ze nie ma dowodu i nie wiedza kiedy jada, to dziwne zeby te "bystre" tiktokerki nie widzialy, albo go nie spytaly. Tam kazdy wrzuca screeny tak jak mu do tezy pasuja wiec wiesz, prawdy sie nie dowiesz. Teraz widze ze storki skasowal, ciekawe czy one tiktoki tez.
@RafDan: no ale #!$%@?, ludzie mają pracę albo studia, jakieś plany, nie możesz się umawiać na wyjazd 5minut przed wyjazdem i git jest xD tak to można z dziećmi w wakacje a nie z dorosłymi. I jeszcze zanim się sprul że one nie jada to zrobił je w #!$%@? zamieniając Dubaj na Hiszpanie xD a pewnie ostatecznie wyszłaby Rumunia przy dalszym cięciu kosztów. Zachował się jak debil i tyle.
Prawda taka