Wpis z mikrobloga

Jak mnie ta opcja zamiany kolejności wybierania w lobby zaczyna tiltować to masakra. Ledwo wejdziesz i już słyszysz pingi od innych. Najgorzej jak grałem ostatnio supportem to już w ogóle każdy by chciał się zamienić, bo wcale na supporcie nie liczy się możliwość counter picku pod linie czy dobrania postaci tak by wspomagała cały swój team. I potem pisze ci takie gówno z topa, że trollujesz, kiedy ostatecznie to ty ciągniesz śmiecia za uszy do zwycięstwa, bo on zapiera się jak tylko może przed wygraną. Ta gra ma wiele wad - #!$%@? balans, gówniane powroty po dc czy średni klient. Ale przy tych bezmózgich małpiszonach to jest po prostu nic.
#leagueoflegends
  • 7
@gimemoa tak jak Ci koledzy piszą.

Najbezpieczniej to będzie jak sobie ogarniesz jakieś bezpieczne blind picki w każdej z klas,które mają sens np jakaś Morgane, Thresha i Nautilusa i elo masz 3 podstawowe klasy obatawione.
  • 0
@Niemamwiedzy: Wiesz, ja i tak gram głównie adc/mid. A nawet grając mida i mając pierwszy pick nigdy nie proszę nikogo o zamianę. Uważam też, że lepiej aby ktoś dobrał dobrze supporta niż topa. Support miewa o wiele większy wpływ na grę.
@gimemoa blind picki mają to do siebie, że pasują do większości kompozycji.

Przecież i tak masz champion pool 4-5 championów a wchodząc do lobby w większości wypadków wiesz czym chcesz zagrać (ten typ z topa też ma już w glowie czym chce zagrac), więc po co ta iluzja że czekasz na to żeby dobrać championa pod zespół.

Zresztą soloq, to średnie miejsce na szukanie wybitnych synergii drużynowych.

Lobby to ostatnie miejsce w
  • 0
@Niemamwiedzy: No jak widać są ludzie jak ja co wolą jednak pomyśleć i to potem procentuje w grze (rzadko też wiem przed meczem czym będę grał, dostosowuje się pod team i przeciwnika). Polecam powiększyć jednak zasób postaci bo daje ci to o wiele większe pole manewru w grze. Oczywiście, jak każdy mam na każdej linii pewien zasób ulubionych championów, ale jednocześnie często lubię wyskoczyć poza te ramy.
@gimemoa

No jak widać są ludzie jak ja co wolą jednak pomyśleć i to potem procentuje w grze (rzadko też wiem przed meczem czym będę grał, dostosowuje się pod team i przeciwnika).


Na soloq matchmaking ma duzo mniejsze znaczenie. To nie jest scena pro, gdzie możesz na voice chatcie się porozumieć i zrobić śliczne chain cc, to solo q, gdzie każdy gra pod siebie, a chain cc wejdzie tylko wtedy jak gość