Wpis z mikrobloga

Krótka piłka mirasy: z tą rzekomą sekstaśmą Winnickiego na której #!$%@? komuś kindybała to legit info czy mało wyszukany trolling?

Konfiarzy nie znoszę jak sraczki, ale chłop ma żonę i dwoje dzieci - jeśli ta cała aferka ma na celu tylko #!$%@? całego kuco-nacjololo środowiska bez żadnego oparcia na dowodach to jest to strasznie słabe, bo potencjalnie może gościowi zniszczyć rodzinę, a nawet ktoś taki jak Winnicki na to nie zasługuje. Oczywiście jeśli się okaże że to prawda to pewnie też mu zniszczy rodzinę, ale chyba lepiej żeby to zniszczenie wynikało z prawdziwego incydentu niż jakichś pogłosek przemycanych tu i ówdzie.

Skąd w ogóle ten ten temat wypłynął? Bo niby Bart klepie o nim na lewo i prawo, ale jako pierwszy rzucił mi się w oczy wpis Patlewicza na Twitterze, a to chyba środowisko okołonarodowcowe (?). Jakieś machinacje Bąkiewicza czy o co tu chodzi?

#neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 23
@HrabiaTruposz: ogólnie uważam, że ten wjazd na niego nie jest do końca uzasadniony bo filmu nie widziałem, a informacje o tym podał chyba Dobski coś tam powiązany z PIS i bodajże jakiś narodowiec, który mógł mieć np jakąś kose z Winnickim. Oczywiście typ ma obrzydliwe poglądy i, ale ja tam się nie odpalam i wole poczekać na jakieś konkrety ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zgadzam się, że
@dqdq1: Pomijając fakt że prawdopodobnie jest jakieś nagranie i prawdopodobnie w gronie rodzinnym piętnował takie zachowania to używanie seksualności do upokarzania kogoś jest samo w sobie słabe i pozostawił bym takie zagrywki wewnątrz prawackim nawalankom.
Nawet zakładając że to prawda to niszczenie kogoś upublicznianiem jego homoseksualnej orientacji jest strasznie słabe.


@Towarzysz_Moskvin: Jeżeli mamy do czynienia z homofobem, to absolutnie nie. Więcej, to słuszne. Powinno się wyciągać takie afery w przypadku zagorzałych homofobów, bo to pokazuje z czym de facto mamy do czynienia i skąd bierze się ich nienawiść.
i prawdopodobnie w gronie rodzinnym piętnował takie zachowania

Problemem jest ze prawdopodobnie w gronie rodzinnym piętnował takie zachowania podobnie jak robił to publicznie a teraz ponosi konsekwencje.


@dqdq1: @Towarzysz_Moskvin: moze nie mam zbyt szczegolowego ogladu na to co glosi winnicki, ale on glosil zakaz homoseksualizmu po kryjomu czy mowil cos o malzenstwach i tego typu rzeczach - bo zdaje mi sie, ze to drugie, a tajemnicze nagranie to raczej nie
@BornToDie69:

Akurat kilka pisowkich mend bym tam bez skrupułów nawet niesłusznie ukarał.

I czym wtedy różnił byś się od tych mend?

Obnażanie przyczyny homofobii nie jest #!$%@?ą zagrywką.

Śmiała teza o tych przyczynach homofobii. Powiem tak obnażanie przyczyn homofobii jak ma to jakieś podstawy jest ok, natomiast gnojenie kogoś jego orientacją seksualną nie jest ok w żadnym przypadku. Winnickiego można zrównać z ziemią w cywilizowany sposób, co biorąc pod uwagę jego