Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde mirki już trochę nie wiem co robić. Mam problem z dziewczyną nie potrafię doprowadzić do tego, aby ona była mokra. Ja nie wiem czy robię coś nie tak czy może jej się po prostu nie podobam.
Niestety przez odległość spotykamy się na jeden weekend w miesiącu i o ile w pierwszy dzień nie ma problemu i ona jest chętna tak to w następne dni już jest problem, ona niby chce ale za każdym razem jest sucha. Próbowałem już stosować różnych sztuczek na grę wstępną ale nie mam pojęcia co robić.
Mam też podejrzenia, że mogę się jej w ogóle nie podobać, ostatnim razem w trakcie robienia mi loda stwierdziła, że w sumie to ona nie chce potem czuć smaku spermy i idzie zjeść sushi. Po około 2 godzinach próbowałem wrócić do tematu i zgodziła się na seks ale było widać, że robi to bardziej z litości i nie czerpie z tego przyjemności przez co ja też miałem gorsze odczucia. Dodatkowo stosuje ona od ponad roku tabletki antykoncepcyjne ale dopiero od niecałych 2 miesięcy pozwala mi na #seks bez ogumienia. Jeszcze wartym zaznaczenia jest fakt, że dopiero niedawno przyznała mi się, że ona w sumie to lubi jak ją się bije po twarzy poddusza czy zapina na ręce kajdanki i poza tym mógłbym zacząć przeklinać w trakcie. Nie rozumiem czemu powiedziała mi to dopiero po 3 latach związku. Przez co powiedziała mi, żebym się następnym razem o nic nie pytał tylko brał co chce, a jak tak próbuje robić to nigdy do niczego nie może dojść bo ona jest sucha. Kurcze co mogę zrobić aby temu temu zapobiec? #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@kompek: ja bym porównała spust do takiej zaciągniętej z glutami z zatok meli splunietej prosto do ust ofiary, a nie do mokrego pocałunku. Mnie to brzydzi i zapach spermy powoduje mdłości, co nie znaczy, że nie kocham swojego chłopaka. Chyba się nie kocha kogoś za żarcie wydzielin podobnych do gluta?