Wpis z mikrobloga

@Przyjaciel_Rodziny: Mnie to nie rusza, po prostu widzę jakimi hipokrytami są konfederaci. A frajer wg. definicji to ktoś naiwny i ty tak samo jesteś naiwny myśląc, że konfederacja to coś więcej niż populistyczne bzdury.
@Przyjaciel_Rodziny: Za KO nie było tyle kombinowania z wolnością prasy, sądownictwa. Nie było takiego nepotyzmu od góry do dołu. Nie czuło się zewsząd takiej fuszerki. Największą aferą przez 8 lat PO był nieujawniony zegarek za 10 kawałków, co jest śmieszne w świetle dzisiejszych afer. Więc nie mów mi synku że PO=PIS. A konfederacja jedyne co zrobi to najpierw pójdzie na koalicje z PISem, potem będzie przyklepywać ustawy zmieniające nasze państwo na
@Przyjaciel_Rodziny: A no i nie było tak rozdmuchanego socjalu. I wiem, że teraz głosują i obiecują 800+ i tak dalej. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie, że chodzi o odebranie choć części wahającego się elektoratu między PIS a PO, bo tylko ten elektorat jeszcze można wyrwać.
@Bord z tą prasą/ mediami było tak:
-afera z laptopem Latkowskiego
-niemiecki właściciel polska press
-ten sam przekaz TVP i TVN - po przyjściu Kurskiego dziwnym trafem Kraśko i Okupnik wylądowali w tvnie

od 2019 jest grana gadka, że konfa wejdzie w koalicję z plusem, jakoś tego nie widać - za to patrząc na głosowania w sejmie, PiS i po zdają się mieć wiele wspolnego