Wpis z mikrobloga

@Trauma_Teddy: pomyślmy kto byłby lepszym politykiem
a) Mikke - myśli wolnościowo, liberalnie a że sobie lubić #!$%@?ć jak to każdy stary człowiek przy obiedzie rodzinnym. Mikke nie podpisze ustaw o FitFor55, cyfrowym pieniądzu, zwiększeniu podatków.
b) słodko pierdzący Hołownia czy Tusek który by wam nieba przychylił, złego słowa nie powie na Ukraińca i kolorową osobę ale będzie cię #!$%@?ć polaku na każdym kroku podatkami i ubezwłasowalniał w imię wielkiej Unii Europejskiej
@inflacja_biedaku: zią, ja jestem wyborcą konfy xD
Nie żebym się z tego cieszył, są po prostu jedyną dostępną opcją, reszta to lewica. #!$%@? mnie tylko, że nie potrafią takim przygłupom jak jkm kazać #!$%@?ć na emeryturę sądzić rzodkiewki. To koriwn jest głównym winowajcą niskiego poparcia dla ruchów wolnościowych, bo ludzie wolą już być kojarzeni z tuskiem niż z typem usprawiedliwiającym pedofile.
@inflacja_biedaku: Zapomniałeś o czyms.
1. …. Konfa ktora zakaże aborcji i każe twoje żonie umierać w męczarniach bo tak chciał bóg. Zero pomocy socjalnej wiec jak zaczynasz karierę to masz grać jak ci starsi i bogatsi grają bo takie sa prawa rynku. Jesli bogaty ci przekupi polityków i ustali złe prawo to dura lex sed lex.

2. …. Slodkopierdzący Tusk ktory zagwarantuje ci stabilność i równość prawa i byc moze dyskusje
@mvmxks: jak niebędziemy mieli tymi barier administracyjnych w prowadzeniu firmy i powszechny dostęp do broni, to takie pierdoły jak aborcja sami sobie weźmiemy bo będziemy mieli do tego siły i środki. W najgorszym razie kopsniesz się na kilka dni do Pragi.
Co ma aborcja wspólnego z wolnością, skoro nie będziesz miał nawet wolnego dostępu do internetu? Co jest ważniejsze?

@Docent_Jan_Mula nie, przez ostatni rok jak na Korwina to był spokój. Obserwuję
@cpt_foley: I tak najlepszy jest argument, że więcej wieżowców w Rosji budują niż w USA. No jak Rosja przez lata komunizmu gryzła glębę, a w ostatnich dekadach w końcu nauczyła się zarabiać kasę to #!$%@? nie dziwne, że teraz budują. Jak masz np. cały Manhattan zabudowany wieżowcami to nię będziesz przecież burzył tylko po to, żeby "budować więcej niż Rosja".