Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Masakra jak mnie to denerwuje u niektórych ludzi takie pieprzenie głupot, wymądrzanie się i na siłe tłumaczenie pewnych rzeczy, nawet jak o to nie prosisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mam taką ciotkę, z którą nie pogadasz normalnie tylko zacznie Ci #!$%@?ć jakieś farmazony i dawać wykład, który zawsze kończy się kłótnią, bo ona w tym chce Ci narzucić swoje poglądy. Ostatnio sie pokłócilem z nią, bo mi powiedziała, że mój pradziadek był w wermachcie i walczyl w Norwegii przecie sowietom, niby ok bo przeciw kacapom, a źle bo w armii hitlerowców, a nie w AK przeciw szwabom i kacapom, a ta jeszcze krytykowała nasze AK, że byliśmy słabi i gówno warci tylko szwaby silne... Tu wysiadłem, babsko poł życia u szwabow mieszka i zachwyca się Niemcami, a wracając do tego dziadka ja do niej, że to nie jest powód do domu, bo pradziadek byl polakiem i raz, ze go naziści nie pytali czy chce dla III Rzeszy walczyc, po prostu szedł na front i kazali mu strzelać do wroga III Rzeszy i jeszcze tą Norwegia się zachwyca, bo bogata, no tak bogata i to to tez jedno, ale temat byl o pradziadku wermachcie i to nie jest żaden powod do domy, bo jestesmy polakami. Mozna ona sie czuje niemka, ale pradziadek nie byl w jej rodzinie tylko mojej i mojego wuja (jej meża, a wnuk tego mojego pradziadka) cud, że i tak przeżył wojne, szwaby pozwolily mu spokojnie dożyć starości, ale mieszkaja u tych szwabow i tak chwala te Niemcy, ze ja pieprze

I ja juz z nia na tematy polityczne i historyczne nie gadam, bo tylko mnie wkurza i obraża jako polaka. Kuźwa gdyby nasze AK bylo slabe, to juz dawno nie istniejemy, a tak skutecznie stawialiśmy opór szwabom i sowietom i dzis istniejemy na mapie jako wolny kraj. Wolny od 34 lat, czyli od '89 jak komunizm upadł

#historia #rodzina #zalesie #polityka #spotkanierodzinne #iiirzesza #ociepleniewizerunkuadolfahitlera #zsrr #sowieci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MajsterOfWihajster Wołam, bo typ odpowiedział anonimowo, a że zaplusowałeś jego rzyg, to jesteś jedyną osobą, z którą można kontynuować ten jego rzyg, bo plus/łapka w góre oznacza, że się zgadzasz z autorem komentarza i mówię to, bo wiele mirków potem się burzyło czemu się ich wołalo, bo plus/łapka w góre to nie jest jakaś "zabawa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem o jakich