Wpis z mikrobloga

Farmazeusz może jednak do końca nie farmazonił ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na końcu filmiku prześmiewczo mówi, że Fuckgata zdradziła Stfu z "Danielem [przerwa dłuższa] Magikalem" i puścił oczko.
I dziwne, że nikt nie szczaił, że chodzi o Daniela ale nie Magikala, a... o Daniela Ferreri ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak to ten od płatek xD

Rozstał się z dziewczyną a parę tygodni później Fuckgata bardzo często kręciła się koło niego, przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodam, że był on częstym bywalcem w domu X, także jakaś "więź" między nimi mogła się wytworzyć.

Ocenę zostawiam Wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #fagata #wardega #danielmagical #amadeuszferrari
McAfee - Farmazeusz może jednak do końca nie farmazonił ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na końcu filmiku ...

źródło: lovelasek

Pobierz
  • 18
@McAfee: Napisałem coś zupełnie przeciwnego niż chyba sugerujesz. Nie wierzę w teorię posuwową. Wprowadzenie produktu na rynek spożywczy, to w #!$%@? zachodu. Sądzę, że już wtedy szła rozmowa o płatkach i research rynku. Równoległe wypuścił x serii różnych produktów z influe.
  • 0
@Goatlord: ale twoja teoria łączy się z moją, bo właśnie w okolicznościach tworzenia tych płatków dla influ z domu X Fuckgata jego poznała i możliwe że "zbliżyła" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@McAfee: Ni #!$%@?. Piszę ci wyraźnie, moim zdaniem to były tylko interesy, fotka, nara i do domu lub ziomków.

Ty z tego romansidło próbujesz robić, więc po raz drugi i ostatni. Przestań wpychać mi w usta coś, czego nie powiedziałem, okay?