Wpis z mikrobloga

Rozdawnictwo Tuska wam nie przeszkadza, a małego satrapy już tak? Rozpieprzanie budżetu jest złe, kupowanie sobie wyborców kolejnymi kretyńskimi obietnicami również nie jest OK. PO od PiS różni się tylko niuansami, w gruncie rzeczy to taka sama swołocz.

Każdy kto popiera PO/PiS ten ma mniej rozumu niż kuweta mojego koteła. Każdy kto idzie maszerować z rudym i resztą jego bandy ten jest mniej rozgarnięty od pisowców, a to już nie lada osiągnięcie.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #4czerwca #tusk #polska #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
Rozdawnictwo Tuska wam nie przeszkadza, a małego satrapy już tak?


@datester: Niby które? Nie pamiętam, żeby za Tuska było jakieś rozdawnictwo.

a temat 800+ jest tak oczywisty, że nawet nie będę tego tłumaczył. Mógł się sprzeciwiać i skończyć z 10% jak konfederacja ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 2
@wiedzmy:

Niby które?

Bure.

Nie pamiętam, żeby za Tuska było jakieś rozdawnictwo.

Chodzi o to co obiecuje teraz żeby wejść w zadek wyborcom.

Co do 500/800+ to skoro Tuskowi tak zależy na budżecie państwa to winien ten kretyński program zlikwidować. Nie zrobi tego bo to mentalny pisowiec i socjalista.

@aarahon babciowe, 800+ i inne kretynizmy.

@Tajemniczy58 PO za to zatrudnia osoby o IQ niższym niż możliwości kuwety mojego kota.
  • Odpowiedz
Bure.


@datester: Poziom dyskusji typowego konfederaty.

Co do 500/800+ to skoro Tuskowi tak zależy na budżecie państwa to winien ten kretyński program zlikwidować. Nie zrobi tego bo to mentalny pisowiec i socjalist


@datester: Użyj tych ostatnich szarych komórek i wyobraź sobie sondaże po ogłoszeniu likwidacji najpopularniejszych programów w polszy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
babciowe


@datester: a uważasz że dawanie matok pieniędzy na żłobek żeby mogły pracować to zły pomysł?

800+


@datester: pis mówi że jest potrzebne, Tusk mówi sprawdzam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@datester: można Polskę sprzedać za paczkę fajek byleby PO dorwało sie do koryta.

Mieli 8 lat swoje rządy i potem prezydenta.
Zrobili coś w sprawie praw lbgt, aborcji, ochrony demokracji/konstytucji, czy może kradli na potęgę, rozwijali mafie vatowskie, robili interesy z ruskimi, olali Ukrainę w 2014 roku?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tymajster: a ty wierzysz w to, że Tusk jest realną i dobrą alternatywą dla Polski czy po prostu PO-wcy ci płacą żeby zdyskretydować realne zagrożenie dla nich?
  • Odpowiedz
@datester: ja nie doczekałem się od ciebie odpowiedzi, czy wierzysz w symetryzm, czy jesteś opłacanym przez PiS trollem, więc i ty się odpowiedzi nie doczekasz działaczu na szkodę kraju.
  • Odpowiedz
@datester: No to ostra bania, jeżeli ty wierzysz w to co mówisz.
Ja uważam, że głos na Koalicję Obywatelską to najlepszy możliwy wybór w nadchodzących wyborach. Sąd dwa realne wybory: rząd koalicyjny w którym większość ma Zjednoczona Prawica, albo rząd koalicyny z przewagą KO. Z tych dwóch rząd Koalicji to lepsza opcja. Bo PiS i PO się różni i PO jest partią dużo lepszą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tymajster: Nie zagłosuję na Tuska nigdy w życiu - dla mnie to taki sam pajac jak Kaczyński. Dla mnie KO banda takich samych zje#ów jak PiS, niczym się ta banda nie różni, PO wcale nie jest lepsza - ty tak uważasz bo reprezentujesz typowo antypisowskie nastawienie, masz zły świata pogląd. PO to swołocz, pro ruska hołota, która wchodziła w pickę putina i sowieckiej dziczy.
  • Odpowiedz